Wpis z mikrobloga

Ten vifon na mordzie to efekt nie chodzenia do fryzjera minimum przez pół roku. U większości facetów włosy się kręcą. Wystarczy ich nie odcisnąć. A jak matce #!$%@? lokówkę to efekt będzie podobny. Nie jest to z pewnością naturalna fryzura, sama się nie zrobi.
@D4Ru73K: no i co z tego? Po co vifon na łbie przegrywowi? To nie vifon zapewnia 0skarkom efekt przyciągania samic, lecz wysoki wzrost, symetryczna twarz łowcy z masywną, kanciastą żuchwą, prosta linia włosów (bez zakoli), szerokie barki, dobra sylwetka. Jeśli są wysportowani, to jeszcze podbija efekt. Natomiast wysoka inteligencja i dobre perspektywy zawodowe 0skarka stanowią dla młodych siks tylko wisienkę na torcie. Tymczasem #przegryw, który zrobi sobie vifon na głowie,
@D4Ru73K: co z tego, że to tylko - jak piszesz - 5% społeczeństwa? Wg zasady Pareto jest to więcej, bo ok. 20% procent. I właśnie do tych 20% najlepszych genetycznie samców w społeczeństwie lgnie cała populacja samic. Reszta dostaje tylko te, których nie chce ta wierchuszka, lub te, które z tzw. rozsądku wybrały tzw. wczesną stabilizację życiową zamiast się "wyszaleć". Są i tacy (i jest ich w ostatnich latach coraz więcej)
@pwone: prowadź na smyczy i w kagańcu, bo wykopki Ci powiedzą, że zaraz ucieknie, a na Twoje miejsce ma 20. Mądrości wykopków, którzy pannę widzieli jedynie w internecie to prawdy objawione. Próbując podważać je, głosisz herezje. Specjaliści #!$%@? od wszystkiego, teoretycy. Nie przestaje mnie to bawić. Pot po dupie się leje na myśl o wyjściu z piwnicy do sklepu, ale uczą życia innych.
, informacje o zamożności Polaków są danymi publicznymi


@D4Ru73K: gdzie ja napisałem o zamożności? O JAKOŚCI GENETYCZNEJ samców oczami samic pisałem (czyli widzianej przez pryzmat fizyczności, wizualnej atrakcyjności). A siedzisz tu dlatego, że sam jesteś takim "gamoniem", czyli przegrywem, tylko zaciekle wypierasz ten fakt ze swojej świadomości
@D4Ru73K:

dziecko drogi, informacje o zamożności Polaków są danymi publicznymi.

Coś mnie musiało ominąć. Od kiedy można sprawdzić deklarację podatkową sąsiada?
Są kraje gdzie jest to możliwe, ale w Polsce od czasów transformacji są to informacje niejawne.
@ArmageddonPrzeciwBladziom: co tam jeszcze w szklanej kulki wyczytałeś? Zrób sobie kawę i prześledź moje posty. Nie utożsamiam się z wami, wręcz mam do was prześmiewczo negatywne nastawieni mimo, że nie jest to wyraz wysokiej mojej kultury osobistej to jednak z charakteru jest chamem :D Zrozum gimbie rzecz jedną, dla Ciebie ten tag to Twój dom, Twoi koledzy i miejsce gdzie dzielisz się swoim #!$%@? z kimś innym. Znajdź pośród ponad 1000
@prawilnik: nie można, ale są podawane takie dane jak np. GUSowska mediana, która zresztą zawsze doprowadza wykopków do wścieklizny, bo okazuje się, że cały kraj jednak nie składa się z programistów 25k, skoro mediana jest tak niska xddddd
@prawilnik: Sąsiada nie sprawdzisz, ale sprawdzisz GUS, który Ci powie jaki % ludzi ile zarabia, ile ludzi ma oszczędności w bankach, a ile Polaków jest zadłużonych. Jak połączysz fakty, liczby i kropki to wyjdzie Ci, że bogatych jest 5%, a na bardziej, niż przyzwoitym poziomie żyje nie więcej, niż 10%. Możesz nawet oszacować ile ludzi zarabia 20k+