Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1920
Odnośnie patologi w szkole to pamiętam jak chodziłem do gimbazy i jak w trakcie lekcji chciałem się napić wody i oczywiście nauczycielka na mnie darcie ryja na całą klasę, że nie mam szacunku i przerwa jest od tego. Uwaga poszła do dziennika i w domu miałem o to drugie darcie ryja przez matkę. Ja #!$%@?ę, zrozumiałym gdyby to była jakaś coca cola czy jakieś żarcie, ale #!$%@? to była tylko woda.
#patologia #szkola
  • 150
@Turtle1380: ja pamiętam jak #!$%@? mi w szkole telefon i musiałem przepraszać typa, którego podałem policji jako podejrzanego. Typ był dilerem, złodziejem i paserem z zawiasami i nadzorem (pokazywał nam na wagarach, z którego auta obserwują go tajniaki przez lornetkę) i spędził przeze mnie 24 h na dołku. Jako jedyny ze względu na ból głowy w połowie WF wziął klucz do szatni i tam siedział. Oczywiście po 5 miesiącach znaleziono moją
A później idziesz na studia i wykładowca ma w to #!$%@?. Potrzebujesz iść do łazienki/zadzwonić/napić się? Nie ma problemu, przecież każdy ma swoje potrzeby. Jedynie z jedzeniem nie bardzo :]
: w teorii tak, w praktyce taki uczeń zamiast zostać wyrzuconym, będzie pytany co dwie lekcje i skończy z dwudziestoma jedynkami xdd


@Shatter: Oceny również do uchylenia, nie może być tak, że jeden uczeń ma 20 ocen a reszta klasy 3. Jedyną "karą" jaką może zastosować nauczyciel są kary przewidziane w statucie, która w tym przypadku i tak zostanie uchylona na wniosek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: może być tak, bo nauczyciel ma prawo sprawdzać wiedzę indywidualnie xd przeskaluj to, zrobi dwie albo trzy kartkówki, gdzie każdy dostanie banię i weźmie w semestrze 3-4 razy gowniaka do odpowiedzi i go tak zmęczy, że ten dostanie banie.
@Shatter: Właśnie nie do końca - uczniowie mają narzędzia, żeby się bronić przed takim traktowaniem tylko są ich nieświadomi, bo i komu miałoby zależeć na tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Shatter: Tak, ale nie może tego stosować w formie kary. Po drugiej ocenie pod rząd z odpowiedzi wystarczy wniosek z prośbą o uzasadnienie czemu kolejny raz jest się branym do odpowiedzi i rura mięknie. Przy kolejnej próbie wzięcia do odpowiedzi wnioski do dyrekcji i kuratorium, niech się nauczyciel wytłumaczy czemu wszyscy mają 1 ocenę z odpowiedzi ustnej a jeden uczeń 4 .
Nie do obronienia ze strony nauczyciela