Wpis z mikrobloga

Wiecie jakie to bedzie piekne za 3 lata na tym tagu? Spadkowce będą mieli swoje ratki 2% normiki spadek stóp procentowych połączony ze wzrostem wynagrodzenia a wzrostowce mieszkanko po flipperze który się nie wyrobił na zakręcie awwww świat może być taki piękny, a kredyt jak widać może finalnie łączyć nie tylko małżeństwa.
#nieruchomosci
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reanef: ej właśnie bo mnie jeszcze tutaj wtedy nie było. Co w 2020 mówili spadkowcy, jak kredyty były praktycznie darmowe, a mieszkania tańsze?? Mówili że bańka pęka?
  • Odpowiedz
@luke-dolla7: ostatnio mi minęła wypowiedz jakiegoś downa ktory tłumaczył coś o marżach banku na poziomie nie wiekszym jak 0.8 pp 0.9 i 2 procent stałego to zastanawiałem się co bierze albo ile kart kredytowych i limitów w koncie ludziom wsadzą na siłę
  • Odpowiedz
@francoisinho: jak narazie podwyżka w pracy mi wyzerowała podwyżkę miniratki a kapitał spada na malejącej a wraz z nim odsetki. W byle biedronce kasjer dostal 600 pln do góry a co mówić o bardziej skomplikowanych miejscach.
  • Odpowiedz
@Reanef: kupię za nie zapas wody mineralnej, bo mi już sucho w ustach od plucia na kredyciarzy 10% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale grunt, że wzrost minimalnej wyzerował wzrost miniratki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@francoisinho: nie wiem czy slyszaleś o racie malejącej ale pewnie tak samo głośno jak o wlasnym kącie. Nie wiem ile spłacasz swojemu właścicielowi raty ale tak może być że to jest kilkadziesiąt złotych na miesiąc a reszta w odsetki ale taka cena mobilności czyli w przekładzie - mozna ci kazac #!$%@? w kazdym momencie z lokum bo corka właściciela musi sie wprowadzic na cito
  • Odpowiedz