Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chyba muszę się trochę wyżalić. Zaczął się kolejny rok mojego życia w #!$%@? i sam nie wiem jak mam coś zmienić. W tym roku wybije mi 30 a ja wciąż nie potrafię sobie nikogo znaleźć. Znajomych nigdy nie miałem wielu, a teraz się całkowicie wykruszyli. Wciąż instaluje tindera z nadzieją że ktoś się trafi, ale nie potrafię utrzymać dłuższej wymiany zdań, a co dopiero mówić o spotkaniu, mimo że wielokrotnie słyszałem że mordy nie mam takiej złej to moja gadka jest na poziomie -1. Rzeczy które wcześniej sprawiały mi radość już w ogóle nie cieszą, a nawet zakup mieszkania które było moim głównym celem nie sprawia mi w ogóle satysfakcji. Czuje po sobie że robię się coraz bardziej zgorzkniały. Eh aż się boje pomyśleć co będzie za parę lat
#gorzkiezale #przygryw #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b352573aff44a0fb1a3ded
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
qwewqe: twój problem nie jest w tym ze nie mozesz znalezc dupy tylko w tym, że jestes nietowarzyski.
Zamiast szukac złotych strzałów na tinderze zacznij prowadzic zycie towarzystkie. Małymi kroczkami zacznij coś kombinowac
Poza tym na polskkiej scenie są tzw coache uwodzenia. Z sensownych jest Rafał Żuber. Jak masz duzo siana to miedzynarodowo w europie wschodniej działają THENaturalLifestyle. Na google masz mnóstwo materiałów
tobie potrzebna jest zmiana mentalności, realna to i