Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@keep_it_real: Polski dubbing to jest jakiś nieśmieszny żart, wręcz kryminał. Gra sama w sobie mnie jakoś nie urzekła, gram na PS4 pro (z SSD), wygląda całkiem znośnie, lecz za dużo jak dla mnie wszelkiego rodzaju ulepszaczy, dłubania itp. Sam wolę się skupić na historii niż bezmyślnie siedzieć, dłubać i tracić czas na jakiś dziwny rozwój postaci i charakterystyk. Jakoś niespecjalnie lubię tego typu fantasy. Na pewno dam tytułowi szansę. Czy ktoś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keep_it_real: ja jestem świeżo po, zrobiłem całą 1000/1000 game score, gra jest bdb ale nie wybitna główny wątek fabularny jest krótki przy misji dla Hanko Arasaki myślałem że jest to jakieś 60 % wątku ale się zawiodłem że to już była końcówka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rumapark: ja kupiłem na premierę 2 lata temu a dopiero na początku grudnia pierwszy raz ja odpaliłem bo wiedziałem że gra na starej generacji jest nie warta zachodu, teraz mam zamiar zabrać się za RdR 2 od którego odbiłem się jakieś 2 lata temu ale na samą myśl żeby przechodzić prolog jeszcze raz aż mi się odechciewa
@keep_it_real: od dłuższego czasu myślę czy kupić na XSX właśnie CP77 i nie umiem się zdecydować :D Wciąga bardzo? Polecałbyś dla fanów dobrej historii ale bez spuszczania się nad ulepszaniem postaci i dłubania przy niej? :)
@keep_it_real: dzięki! Do Wieśka nie siadam bo kompletnie nie moje klimaty :) Da się w to jakoś grać jeśli nie za bardzo lubię grindowanie postaci, rozbudowywanie jej itp? :) Po prostu skupienie na fabule i smaczkach? :)