Wpis z mikrobloga

Naprawdę wykopki to banda ludzi, których kiedyś określało się niepełnosprawnymi umysłowo xD

Wystarczy im rzucić - pieniądz cyfrowy bad, kilka losowych argumentów i łykają po same jajca to co im powie losowy typ z Twittera/Mastodonta/Innego dziwnego portalu i będą bronić argumentów z czapy, kiedy ich jedyna wiedza na temat bankowości i finansów jest z Salon24 i głównej Wykopu xDDD

A bronienie żetona z orzełkiem, który jest pod kontrolą "specjalisty" Glapińskiego to już w ogóle głowa mała xD Przed wyborami stężenie PiSowców będzie tutaj niekontrolowane
#bekazwykopkow #holownia #bekazszurow #polityka
Pobierz niochland - Naprawdę wykopki to banda ludzi, których kiedyś określało się niepełnospr...
źródło: comment_1672689054nGNPKAiuop64VeaToyGsbI.jpg
  • 71
zawsze mogę coś mieć w gotówce, a przy cyfrowym pieniądzu będą mogli ci to zrobić za krytykowanie obajtka na wykopie i ciekawe co wtedy kupisz i za co.


@merciless85: a czy ja gdzieś napisałem, że jestem za pieniądzem cyfrowym? Ja tylko wyśmiewam, że straszycie czymś, do czego wcale nie trzeba cyfrowego pieniądza, bo to już jest.
@merciless85: przestań mi wmawiać swoje urojenia ignorancie. Nie moja wina, że nie potrafisz preczytać ze zrozumieniem jednego zdania. Idąc twoją (pozbawioną sensu) logiką, to już mają sznur, a mimo to brainlety krzyczą "uważaj, bo jak wejdzie X to zdobędą sznur".
@merciless85: widzę, że się na tyle zesrałeś o "b**leta", że aż musiałeś zgłosić xD

więc jeszcze raz:

Napisałeś, że w przypadku pieniądza cyfrowego kontrole nad kontem może przejąć glapcio.
Ja ci napisałem, że coś takiego jest możliwe już teraz

Cała reszta to twoje urojenia.