Wpis z mikrobloga

Naprawdę wykopki to banda ludzi, których kiedyś określało się niepełnosprawnymi umysłowo xD

Wystarczy im rzucić - pieniądz cyfrowy bad, kilka losowych argumentów i łykają po same jajca to co im powie losowy typ z Twittera/Mastodonta/Innego dziwnego portalu i będą bronić argumentów z czapy, kiedy ich jedyna wiedza na temat bankowości i finansów jest z Salon24 i głównej Wykopu xDDD

A bronienie żetona z orzełkiem, który jest pod kontrolą "specjalisty" Glapińskiego to już w ogóle głowa mała xD Przed wyborami stężenie PiSowców będzie tutaj niekontrolowane
#bekazwykopkow #holownia #bekazszurow #polityka
Pobierz niochland - Naprawdę wykopki to banda ludzi, których kiedyś określało się niepełnospr...
źródło: comment_1672689054nGNPKAiuop64VeaToyGsbI.jpg
  • 71
zobacz co było z protestami w Kanadzie jak blokowano konta prostetujacym i ich najbliższym krewnym


@Pesa_elf: Ale wiesz, że twoich pieniędzy twój bank nie ma w wielkim skarbcu za ladą? Jakby tak było, nie musiałbyś specjalnie dzwonić do placówki banku żeby wypłacić więcej niż 10k złotych

Ja po prostu jestem ciekaw argumentów przeciwnej strony, czym magiczny pieniądz wirtualny różni się od obecnego systemu walutowego gdzie bank nie posiada realnych banknotów w
ty no idąc tą logika wyzbadzmy się w ogóle suwerenności bo rządzi nami banda idiotow xd na pewno ktoś inny, na przykład w Brukseli, zadba o nasze interesy, na 100% byczq


@Mistrszzz: Ale jaka suwerenność xD Przecież nie możesz sobie stworzyć żetonika z orzełkiem na prasie w domu. Jaką suwerenność jako obywatelowi, daje ci żeton z orzełkiem?

Bo teraz masz wybór, a w przypadku pieniędzy cyfrowych napiszesz koma o obajtku na
Ciekaw jak coś kupisz jak system się posypie lub będzie awaria?


@Ama-gi: Równie dobrze mogę napisać - ciekaw jestem jak kupisz coś jak ktoś ci ukradnie portfel? Albo banknot ci się podrze?

Wiesz ile razy zdarzyło mi się, że akurat była awaria i nie mogłem absolutnie niczym poza gotówką zapłacić? Raz w życiu. Dokładnie 7 lat temu, pamiętam to dokładnie, bo było to po nowym roku xD

nierząd nie jest nielegalny
Jak ci będą zaglądać do lodówki


@Pesa_elf: Oho, braknie argumentów i równia pochyła się zaczyna... xD
A CO JAK MURZYN PIERDNIE W USA... WTEDY POLSKA BĘDZIE MUSIAŁA PŁACIĆ REPARACJE???

Ja po prostu widzę, że sensownych argumentów nikt nie ma. Skarbówka i kapitan rząd wiedzą dokładnie czy walisz konia czy ruchasz kołdrę, ale daje takim jak ty pseudopoczucie bezpieczeństwa i myślenia, że są ponad system i walą system w dupę, bo wypłacają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@niochland: już pokazali do czego są zdolni wymyślając różne powody by na siłę zaszczepić cię w ramach eksperymentu bo nie możesz pojechać tam czy siam napierw dwie daweczki a potem od szurow wyzywano tych co mówili że na 3 się nie skończy i co? Niedzielski o 4 mówił. A teraz im pozwolisz na likwidację gotówki a później będzie a #!$%@? za dużo masz na koncie to masz trzy miesiące na wydanie
@niochland:

Wystarczy im rzucić - pieniądz cyfrowy bad, kilka losowych argumentów i łykają po same jajca to co im powie losowy typ z Twittera/Mastodonta/Innego dziwnego portalu i będą bronić argumentów z czapy, kiedy ich jedyna wiedza na temat bankowości i finansów jest z Salon24 i głównej Wykopu xDDD.

Pieniądz cyfrowy jest bad, bo kontrolę nad twoim kontem mogą przejąć narodowi czempioni tacy jak glapcio czy zero.

Naprawdę wykopki to banda ludzi,