Wpis z mikrobloga

@Mfalme_Kitunguu: gwarantowany rak jelita, wątroby lub trzustki - wysoko przetworzona żywność a właściwie chemia spożywcza - posiada składniki niezbędne do "egzystencji" organizmów żywych o długotrwałych skutkach ubocznych - rak za 5-10 lat to nie problem dla tej firmy bo zarząd zmieni się pięć razy nie mówiąc o nazwie marki

palenie też od razu nie zabija i nawet niektórym smakuje
  • Odpowiedz
gwarantowany rak jelita, wątroby lub trzustki - wysoko przetworzona żywność a właściwie chemia spożywcza - posiada składniki niezbędne do "egzystencji" organizmów żywych o długotrwałych skutkach ubocznych - rak za 5-10 lat to nie problem dla tej firmy bo zarząd zmieni się pięć razy nie mówiąc o nazwie marki


@zimne_piwo:

źródło - instytut danych z dupy? dam znać za 2 lata, bo 3 lata już konsumuje i mam bardzo dobre wyniki badań,
  • Odpowiedz
@zimne_piwo: ale #!$%@?. Mam nadzieję, że nie jesz w ogóle żywności przetworzonej, ani nie smażysz. I nie pijesz alkoholu. Tfu - nick - zime piwo XD

@Mfalme_Kitunguu: Mac&Cheese akurat słaby jest. Mi podchodzi corma, zielone curry i to meksykańskie.
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Hej, kupuję od pół roku. Jem je tylko na obiady. Faktycznie w smaku jak zupka chińska / gorący kubek ale z konkretną zawartością. Kupuję za jednym razem wszystkie smaki (oprócz grzybowej bo nie lubię). Wychodzi około 750 zł i starcza na około 2 miesiące.

Przy sugerowanej porcji (2 miarki) i normalnych śniadaniach/kolacjach powoli chudnę. Nie zrezygnowałem z słodyczy czy raz w tygodniu dobrej pizzy czy kfc. Oczywiście to nie powód
  • Odpowiedz