Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Była dziewczyna od pół roku trzyma w moim mieszkaniu część swoich rzeczy.

Rozstaliśmy się w zgodzie gdy kazałem się jej wyprowadzić. Jej rzeczy mi niespecjalnie przeszkadzały, bo mam duże mieszkanie, a zawsze był jakiś problem z ich zabraniem. Przeprowadzka tu, tam, nie ma samochodu dostępnego, musi pożyczyć, blablabla. Jasne, że można wynająć samochód na jeden dzień o zabrać wszystkie graty - wymówki są słabe z jej strony, ale nie robiłem problemu bo mi nie przeszkadzały. Relacje były na tyle dobre, że zdarzyło się nam spotkać czy nawet pojechać na wspólne wakacje. Nie ma tutaj możliwości ani chęci na ponowne zejście się. Lubimy się i szczerze nie mamy wielu dobrych znajomych z którymi można na takie wakacje jechać.

Tak czy siak, pomimo dobrych relacji te rzeczy powinny zostać zabrane. Trzymanie ich u mnie tak długo postrzegam jako brak szacunku.

Głównie są to pierdoły, ale też np jakieś kurtki, ciuszki, LEGO. Ostatnio nie odpisuje na moje wiadomości i nie da się dogadać co do terminu ich odebrania.

Czy wyrzucili byście to na śmietnik i zerwali kompletnie kontakt?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b2c2435934cff40f7f2ee3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 15
Czy wyrzucili byście to na śmietnik

docelowo tak ale zakomunikuj jej to jasno. Bardzo jasno, bez aluzji i owijania w bawełne. Do niektórych delikatny język nie dociera.
Możesz na przykład chcieć wejść w nowy związek i graty ex niekoniecznie muszą się podobać twojej przyszłej dziewczynie. Nie daj się traktować jak bezpłatną powierzchnie magazynową.
wreewr: bo sie zachowujesz jak ciepły kluch ktoremu mozna wejsc na głowe.
Napisz ze robisz gruntowne porządki i do tego a tego terminu wyrzucasz wszystko co jest ci zbędne. Do tego zamieść foto tych rzeczy upchanych w jakieś pudło/siatki. No i czekaj na reakcje
Nie musisz sie jej z niczego tłumaczyc a ona jak nie ma gdzie trzymac bo wynajmuje pokoik to powinna to do rodziców zabrać.
Ewentualknie jak masz adres