Wpis z mikrobloga

BŁAGAM idźcie na wybory! Zagłosujcie na kogokolwiek z opozycji! Nie zostawajcie w domu. To ostatnie wybory kiedy młodzi mogą coś zmienić. Społeczeństwo się starzeje i za 4 lata emerytów będzie już więcej nie mówiąc o zabetonowaniu tej mafii. Idźcie na wybory! Brak wyboru to poparcie tych pisdzielcow. Siedząc w domu wcale nie będziesz lepszy, oddasz głos na PiS!
#pis #bekazpisu #wybory #orlen #polityka
  • 240
  • Odpowiedz
@stannis: jakie głupoty #!$%@? xD sęk w tym, że tych właśnie glupot, typu 500, 1000 czy #!$%@? wie co plus, bo sam już się w tych socjalach gubię - nikt nie ruszy.


Przez pierwsze dwa, albo trzy lata będzie totalny #!$%@? kraju - wymiana całej dyrekcji we wszystkich spółkach na swoich, wszystko będzie tłumaczeniem i kwitowaniem z rozłożonymi rękoma, że nic się nie da bo pis.
Sraka i rozdawnictwo znowu się
  • Odpowiedz
@Malganis882: po prostu wytykam ci powielanie pis0wskiej propagandy: donoszenie w brukseli, folksdojcze, i co najlepsze cpk. Odnośnie CPK vs Trzaskowski wszystkie pisowskie media przedstawiały to tak:

Trzaskowski sprawę CPK wciągnął do swej kampanii wyborczej w sposób, który można skwitować krótko: „po co nam lotnisko pod Warszawą, skoro będzie w Berlinie”


a co powiedział w całości Trzaskowski?


Czujesz już tę manipulację i jak powielasz pisowskie fejki?

Reasumując, no to krótko - rządy
  • Odpowiedz
@stannis: bo jest zły. Po jest jeszcze gorsze. Mamy obecnie #!$%@? czasy i nie chcę mieć w kraju gorzej niż jest teraz. A to właśnie próbujecie zafundować.
Widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu. Standard w tym kraju. Ja powiem swoje, ty wiesz swoje i co? No właśnie w tym problem, że nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda mojego czasu.
  • Odpowiedz
@Malganis882 jak to szkoda twojego czasu? Dzisiaj poswieciles co najmniej kilkadziesiat minut zeby udowodnic, ze rzad pisu jest lepszy od platformy i nie ma sensu isc na wybory.
Przysluzyles sie pisowi i jesli kogos przekonales swoimi glupotami to przyczyniles sie do #!$%@? swojej ojczyzny, brawo, mam nadzieje, ze jestes z siebie dumny maly wredny pisowczyku.
  • Odpowiedz
@mentari: nie uważam że są lepsze. Uważam, że obecnie jest zły czas na zmianę władzy, zwłaszcza że te partie na które miałbym zagłosować nic sobą nie reprezentują.
Mam na nich głosować na zasadzie na złość mamie, odmroze sobie uszy.
Gdyby to był normalny kraj, z długofalową wizją rozwoju ponad podziałami politycznymi, to jeszcze... Ale przecież to nie u nas.
Nie zagłosuje na po, ani na pozostały plankton bo wiem czym to
  • Odpowiedz
@Malganis882 zamiast sie wysilac mozesz po prostu napisac, ze popierasz pis i nie glosujac zamierzasz im pomoc w utrzymaniu wladzy, tutaj nikogo nie oszukasz, od razu widac, ze jestes zalosnym pisiorem
  • Odpowiedz
@stannis: szkoda mi mojego czasu na dyskusje z Tobą, bo widzę, że to droga donikąd.
Rozumiesz, że świat nie jest czarno-biały i ludzie mogą mieć inne poglądy niż Ty, a ty w dalszym ciągu próbujesz mnie w jakiś sposób obrazić.
Realnie mając na uwadze jak wyglądały zmiany w czasie poprzednich rządów i wyczyny naszej opozycji, po prostu boję się spadku mojego poziomu życia. Tak ciężko to zrozumieć?
  • Odpowiedz
@Malganis882 no to napisz pisiorze jak wygladala poprzednie zmiany rzadow, czyli co platforma #!$%@? z 2 letnich rzadow pisu? Bo terminal lpg w swinoujsciu ktory zostal klepniety za pisu to w calosci zbudowala.
Napisz jakie to genialne, pisowskie projekty platforma #!$%@? po tym jak przejela wladze w 2007 roku.
  • Odpowiedz
@mentari: Pamiętam PO pierwszy raz jak było w opozycji "doniosło na Polskę", to PiSiory i pewna część internetu zwyzywała ich od "zdrajców Ojczyzny, szmalcowników, oderwanych od koryta" itd. Zapomnieli jednocześnie, że ich ukochany PiS robił to samo wcześniej(chociażby nawet "sfałszowane wybory" w 2014). No ale przecież PiS to robił dla Polski ale za to jak PO to "antypolacy"
To zachowanie PiSiorów było doskonałym przykładem ich totalnej hipokryzji, co miało miejsce w
  • Odpowiedz
@Coffesue: Raz w życiu #!$%@?łem akcję typu "aaa nie pójdę głosować, wali mnie to". Była 2 tura prezydenckich w 2015, a ja byłem kucem który pół roku wcześniej dostał prawa wyborcze i #!$%@?ł coś o "komoruskim". Tymi samymi ustami co przed chwilą jadłem sernik, naplułbym sobie sprzed 8 lat w ryj i #!$%@?ł plaskuna.
  • Odpowiedz
dobra ale nie masz później prawa narzekać na to co się w kraju dzieje skoro olewasz przywilej głosowania. Kropka.


@Coffesue: Wujkowi lokalni bandyci powiedzieli, że ma im na noc zostawić pod drzwiami laptopa, telewizor albo szkatułkę z biżuterią. Nie posłuchał, w nocy się włamali i ukradli mu to wszystko. Powiedziałem mu, że nie prawa narzekać na kradzież, skoro olał przywilej wyboru. Kropka.

Z polityką jest to samo, któraś partia może i
  • Odpowiedz
@Coffesue: ja pójdę i zagłosuję na Konfederację, a dokładnie na kogoś z Ruchu Narodowego¯\_(ツ)_/¯

Owszem wnerwia mnie jak JKM wyjeżdża z tekstami o Hitlerze, ale to, że on sobie pogada bzdury nie przekłada się na życie obywateli, a robienie w bambuko ludzi z paliwem już tak.
  • Odpowiedz
będziesz siedział w domu i tak #!$%@? a PiS w tym czasie będzie dowalać kolejne podatki i urządzać się w spółkach skarbu państwa.


@Coffesue: Jak wygra opozycja to będą robić dokładnie to samo. Dla obywatela bez różnicy który złodziej go okrada.
  • Odpowiedz
BŁAGAM idźcie na wybory!


@Coffesue: BŁAGAM zostańcie w domu. Im mniej idiotów głosuje tym rozsądniejszy wynik wyborów. Poza tym głosując legitymizujesz władzę, która źle rządzi. No bo "opozycja" już była i źle rządziła. Gdyby 90% ludzi zostało w domach to władza by się ich bała.
  • Odpowiedz