Wpis z mikrobloga

Witam
Pękła mi przednia sprężyna w Seacie Ibiza 3 (2004) Zadecydowałem żeby mechanik wymienił przy okazji amortyzatory a przy okazji okazało się że łożyska amortyzatorów też trzeba wymienić. Części rekomendowanych firm wyszły 1000zł (obie strony)
Po wymianie zauważyłem że nowa sprężyna ma przetarcia lakieru. Czy te przetarcia lakieru na zdjęciu kwalifikują się do wymiany sprężyny na nową na koszt warsztatu?

Dodatkowo na nierównej drodze coś stuka z lewej strony tak jakby amortyzator. Co to moze być? Jutro wybieram się do tego warsztatu i chciałbym wiedzieć jak z nimi rozmawiać. Dziękuję za pomocne odpowiedzi.

#mechanikasamochodowa #mechanika #mechanik
ZidaneNS - Witam
Pękła mi przednia sprężyna w Seacie Ibiza 3 (2004) Zadecydowałem żeb...

źródło: comment_16726041285HAebe4fy7Tnl7NMMxHu8b.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZidaneNS: zapewne ściski do amortyzatorów tak to zrobiły, poproś żeby czymś to zabezpieczył po prostu żeby ruda nie wchodziła. A co do stukania no to niech wjedzie na podnośnik i sprawdza
Czy te przetarcia lakieru na zdjęciu kwalifikują się do wymiany sprężyny na nową na koszt warsztatu?


@ZidaneNS: nie, to tylko kwestia estetyczna

Dodatkowo na nierównej drodze coś stuka z lewej strony tak jakby amortyzator. Co to moze być?


tuleja wahacza na 99%, szybko padają jak jeździsz na oponach z niskim profilem, groszowe sprawy