Wpis z mikrobloga

Krótka sytuacja z dzisiaj. Byłem na siłce i od początku treningu dostrzegłem bardzo sympatyczną koleżankę 8/10. Podczas ćwiczeń, czułem się przez nią obserwowany, a gdy się kilka razy minęliśmy za każdym razem dostojnie poprawiała włosy (nie subtelnie, lecz tak żeby to było widać z kilometra) Czy takie zachowanie otwiera zielone światło, żeby podejść zagadać, czy oczywiście nadinterpretuje i zaraz mnie #!$%@? zlinczujecie? XD Takie sytuacje mi się często przytrafiają, także nie wiem co o tym sądzić. Nie, nie jestem zakolakiem 170 z grubym bebzunem tylko chadlitem.

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem
  • 9
@Blackol12: Zagadaj, zobacz jak zareaguje, nie bądź nachalny, nie proponuj małżeństwa po pierwszej rozmowie. Jak chodzisz często i będziecie na siebie wpadać, będzie Wam się dobrze gadać to możesz zabrać kontakt i dalej rozwijać znajomość.

Jak zobaczysz, że laska nie jest zainteresowana, odpowiada bo nie potrafi Ci powiedzieć żebyś spadał to utnij rozmowę tj. wróć do ćwczeń.
@Blackol12:

jak ostentacyjnie cały czas bawi się włosami idealnie zawsze jak się mijamy to coś #!$%@? jest nie tak xD

tak, może mieć gumkę do włosów za luźną, to jest nie tak.

Mam takie, przy których co chwilę muszę grzebać, bo wychodzą z nich włosy przy bardziej intensywnym ruchu. Kiedy pot się z ciebie leje to przy dłuższych włosach każdy kosmyk poza kucykiem/warkoczem/czymkolwiek, który się przyklei do twarzy irytuje plus sprawia,