Wpis z mikrobloga

@kidzior: nie mam pojecia jakie maja ceny, ale jak na wroclaw 30zl za kebaba to normalna cena, w neobabie turecka pizza kosztuje juz 37zl, takze nic mnie nie zdziwi.
  • Odpowiedz
@kimochii: Byłem w dniu otwarcia, kolejki i po zamówienie trzeba było czekać godzinę.
Otwarcie zaplanowane było na 13:00, otworzyli jednak o 14:00.
Co do samego jedzenia- jest smacznie, wziąłem zestaw MEGA z mieszanym mięsem (słabe jest to, że "dorównują" cenę do droższej pozycji) i wszystkie w zasadzie pozycje były na plus, może kurczaka jedynie trochę za bardzo dosolili, ale surówki, frytki, sosy i mięso wołowe bardzo dobre. Problem tylko taki,
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: W jaki sposób cie naganiam, mówię swoje wrażenia z wizyty i tyle. Napisałem co było okej, a co nie.
Mam dla ciebie fotografować jedzenie i paragony?
Ty 3 raz biadolisz, że Północna to zadupie, stwórz sobie jakiś tag #jedzenie71wcentrum i w nim się poruszaj skoro d--y poza Śródmieście i centrum nie ruszasz
  • Odpowiedz
  • 0
@NaglyAtakGlazurnika Ja już się pogodziłem z tym, że do niektórych lokali nigdy nie dotrę. Jest np. to Cimone gdzieś na Złotnikach czy Leśnicy. W tygodniu gdybym mial jechać po pracy to pewnie z półtorej godziny w korkach bym stał, a w weekendy nie robią rezerwacji. Lokal spalony dla mnie i elo, Północna to że istnieje się dowiedziałem z poprzedniego wpisu o kebabowni xD
  • Odpowiedz