Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
1 019 898 + 4 + 3 + 4 + 4 + 22 + 3 + 68 = 1 020 006

Ostatnie zaległe przejażdżki.

W czasie jak pewnie robicie ostatnie kilometry w tym roku, ja akurat gnije z bólem wszystkich stawów i wkurzony jestem, bo właśnie miała być grudniowa seteczka w słoneczku. Z resztą dopiero w zeszłym tygodniu miałem gorączkę, a teraz czuję się jak stary dziad XD Ogólnie coś często choroba mnie wyeliminowała z jazdy w tym roku, nigdy tak nie miałem, udało też się omikrona zaliczyć XD

Ogólnie rok słabo wypadł w porównaniu z poprzednim. 8k nie zostało przebite, dokładnie 7876 przejechanych kilometrów na zewnątrz, reszta to trenażer. Do września jakoś to fajnie szło, ale później zaczęły się choroby i nadgodziny w kołchozie, ale rowery jakoś trzeba opłacić ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedynie liczba aktywnych dni wzrosła ze 171 do 252.

Jedynie się mogę pochwalić akcją #kwadraty i powiększeniem niebieskiego 10x10 od sierpnia do 24x24 w listopadzie XD

W tym roku wpadły też dwa nowe rowery, stajnia powiększona do czterech sztuk XD Kupiony frameset CAADa 13, z którym wychodzi więcej do roboty niż powinno, a do tego zachciało się pojeździć na czymś nowym, więc przyszło mtb ( ʖ̯)

Do tego 16 razy #100km, dwa razy #200km i dwa razy #300km

Byleby w przyszłym roku te choróbska oszczędziły XD

#rowerowyrownik #rower #rowery #szosa #gravel #triban #cannondale #mtb

Skrypt | Statystyki
guru8 - 1 019 898 + 4 + 3 + 4 + 4 + 22 + 3 + 68 = 1 020 006

Ostatnie zaległe przejaż...

źródło: comment_1672488409x9BnwmVFBAnqIUMUqA4xul.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@MordimerMadderdin: Zobaczymy, zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nową owijkę już zamówiłem, tym razem bez konsultacji więc na pewno będzie lepsza XD Ale kolor ten sam zostaje :D

@krabozwierz: Pewnie się chłop ewakuuje, więc może sobie grabić bo go pewne osoby tak łatwo nie znajdą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz