Wpis z mikrobloga

Na zakończenie roku proponuję dla naszej rozrywki Panowie kompilację 35 letnich kobiet jakie walą w ścianę rzeczywistości, po pływaniu w oceanie złudzeń o wyjątkowości i niekończących się możliwościach.
(ciekawe kiedy fala pierwszego rozczarowania rzeczywistością jaka przetacza się wśród kobiet w USA, Kanadzie i Zachodzie Europy dojdzie do Polski)


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #przegrywpo30tce #mgtow #randki #zwiazki
N.....n - Na zakończenie roku proponuję dla naszej rozrywki Panowie kompilację 35 let...
  • 44
ciekawe kiedy fala pierwszego rozczarowania rzeczywistością jaka przetacza się wśród kobiet w USA, Kanadzie i Zachodzie Europy dojdzie do Polski


@Nostrian: ona już przyszła.
Szkoda p0lek.
@Nostrian: a swoją drogą to nie rozumiem nigdy tego pałowania się do płaczu post-wall women. Im też zostało sprzedane kłamstwo, z jednej strony, że ruchanie się na lewo i prawo i bycie arogancką suką to klucz do szczęścia (to mówiły im inne kobiety), z drugiej jakie są wspaniałe, cudowne i najlepsze (tak się zachowywali faceci, głównie simpy). Potem następuje zderzenie z rzeczywistością.

I o ile faceci są biologicznie zaprogramowani tak, że
@LifeReboot bo nie istnieje.

@wykop_to_cenzura: ale myślisz że one tak płaczą bo nie mogą nikogo znaleźć? nie, płaczą bo nie mogą znaleźć przystojniaka który będzie je traktował na poważnie, to jest na zasadzie - chce zjeść trufle a jak nie mogę to wole płakać i głodować choć mam schabowego na wyciągnięcie ręki


Taki przeciętny facet w ich wieku to się może podniecać, że walnęły w ścianę ale jakoś dziwnym trafem jakby
@Ksut_Melodi a poza tym one tam płaczą, że nie mogą znaleźć ,,głębokiej relacji". Czyli relacje ogólnie mogą znaleźć ale nie taką jaka je satysfakcjonuje.

Pytanie tylko jakim cudem np ja miałbym stworzyć głęboką relację opartą na głębokim zrozumieniu obojga osób, skoro mam doczynienia z kobietą, która wypiepszy mnie ze swojego życia niemalże natychmiastowo po odsłonięciu jej moich słabości? Przecież to jest bez sensu, taka relacha nigdy nie będzie prawdziwie głęboka bo nawet
@Nostrian: No niestety ale ściana istnieje. Tylko kobiety są zbyt pyszne w sobie by tego tak nie nazwać- zwalą winę na swoje własne wybory- facetów toksycznych i ruchaczy z mentalnymi przypadłościami. Been there, done that. Mam ta nieprzyjemnosc znac takie kobiety i jak do swojego prime nie znajdą nikogo powaznego to zostają im tabuny #!$%@?ów które na chwile podbija poziom dopaminy a po tym dalej deprecha albo klasyczny beciak, którego nigdy
mają gorzej bo są fizycznie i psychicznie stworzone do bycia matką i partnerką podległą mężczyźnie

kompilację 35 letnich kobiet jakie walą w ścianę rzeczywistości


@Nostrian: #!$%@?, jakie redpillowe urojenia w sylwesttra, #usunkonto

Fakty:
- ściana dla kobiet nie istnieja, kobieta w swoim prime 18-22 i potem jak geny pozwolą to do 30 roku życia jest ładna i ma szansę na ONS/FWB czy nawet fartem związek z CHADEM 8/10, taka kobieta ma
@Nostrian:

Każda z tych kobiet i tak na luzie ogarnęła by jakiegoś beciaka w swoim wieku z którym szybko by założyła rodzinę i mogła dzięki temu spełnić te potrzeby o których piszesz. Ściana istnieje tylko w tym kontekście że kobieta musi obniżyć wymagania i w pewnym wieku musi się spieszyć jeśli chce mieć dzieci ale jak ktoś myśli że te kobiety są same bo nikt ich nie chce mocno copuje.
@Pozytywny_gosc: Przypisujesz kobietom męskie cechy charakteru, nie bierzesz pod uwagę przyzwyczajenia się do bodźca, przemijania i tego, że kobiety są ludźmi w pełnym znaczeniu tego słowa.

Kobiety nie cenią cielesności tak wysoko jak my, a atencja nie cieszy ich tak samo mocno przez całe życie, tym bardziej atencja od mężczyzn gotowych lizać kobiecie buty (dosłownie). Spermiarze i ich zainteresowanie nie ma wcale zbyt dużej wartości, a możliwość przespania się z kimś
@Nostrian: ale wiesz, że to są tylko twoje urojenia? Jakim prawem twierdzisz, że wiesz lepiej niż kobieta jak ona się czuje? xD Bo tak twój guru od redpillu powiedział?

Ja ci przedstawiłem FAKTY a nie jak kobieta się czuje. Fakty są takie, że kobieta ma doświadczenia, wspomnienia, była sponsorowała, ruchała się, wchodziła w związki i jedynie skurczą jej się opcje, nigdy nie będzie samotna. Fakty dla faceta: grind, grind, grind, kilka
@Pozytywny_gosc: To nie są moje urojenia tylko prawda. Kobiety nie są nieodgadnionymi, magicznymi istotami jakich nie można zrozumieć, można je bardzo dogłębnie zrozumieć. To ludzie jacy z powodów ewolucyjnych myślą i wartościują trochę inaczej od mężczyzn ale nadal ludzie jacy wpadli w pułapkę z powodu tego, że ich najwyższa wartość przychodzi kiedy są głupie (młode).

Wcale nie żałuję ich z tego powodu ale... kobietki nie będą się śmiały ostatnie.
Kobiety nie są nieodgadnionymi, magicznymi istotami jakich nie można zrozumieć, można je bardzo dogłębnie zrozumieć.


@Nostrian: i z tego powodu masz 30% przegrywów inceli w kazdym kraju na świecie, 50% facetów w związkach (normicy) rucha się raz na 1-3 miesiące i są zdradzani, a tylko 20% facetów chadow ma nielimitowany dostęp do regularnego seksu
kobietki nie będą się śmiały ostatnie.


@Nostrian: ale typie, fakty są takie, statystyczna 30+ latka dalej może się realizować w wielu sferach, a 30+ letni facet bez sukcesów na rynku matrymonialnym będzie czuł się jak gówno, o czym świadczy chociażby ten wykres

Kolejne fakty:
- najwięcej samobójstw popełniają ludzie w wieku 35-45
- faceci popełniają (w pl) 5-6 razy więcej samobojów niż kobiety

Kto się będzie śmiał ostatni jeszcze raz się
Pobierz P.....c - > kobietki nie będą się śmiały ostatnie.

@Nostrian: ale typie, fakty są ...
źródło: comment_16724961489p9Z4nMivnZYwTATFArkM2.jpg
@Pozytywny_gosc: 30 lat to nadal młodość ja mówię o znacznie dłuższym okresie czasu. Powiedział bym nawet, że mając 50 lat jest się dalej młodym, a przecież po pięćdziesiątce są jeszcze dekady życia.

Kobieta fizycznie i psychicznie jest przeznaczona do bycia matką i partnerką podległą mężczyźni, natury się nie da oszukać. Budowa jej układu kostnego, tkanek, mózgu, jej odruchy, sposoby komunikacji, wszystko. Większość kobiet jakie mówią, że nie chcą mieć dzieci kłamie,
bo jesteśmy płcią myśliwych, dostarczycieli, zbieraczy, odkrywców.


@Nostrian: mów za siebie, może ty jesteś beta-dostarczycielem czy innym frajerem. Ja jestem tym, o kim sam zdecyduje że chce być

jeszcze pewnie zaraz wyskoczysz z frazesem, że każdy facet chce być jak andrew tate, robić karierę, status, posiadać same ferrari, bugatti i mieć miliony na koncie
@Pozytywny_gosc: Jesteś wyznawcą czarnej pigułki i odrzucasz determinizm/przeznaczenie biologiczne? Można się z niego wyzwolić, to realne bo mamy korę przedczołową odpowiedzialną za logiczne myślenie, ale umieją to zrobić tylko jednostki wybitnie inteligentne lub uduchowione. Przeciwstawianie się naszej naturze jest ekstremalnie trudne najczęściej można ją jedynie nagiąć i uporządkować ale nie zagłuszyć.

Ani Ty, ani ja, ani ogromna większość kobiet nie jest wybitnymi jednostkami.

Witam w rzeczywistości.
@Nostrian: nie, po prostu brzmisz jak redpillowiec #cope ujący, że kobieta będzie płakać po latach, że odrzuciła jakiegoś karła/zakolaka zamiast mieć z nim dzieci i straciła życiową szansę na spełnienie xD

A fakty są takie, że kobieta będzie się czuć zajebiście po setkach przygód, będzie mieć wspomnienia, koty, wino, przyjaciółki i pełną orbitę. Nawet jak kobieta nie jest szcżęsliwa to ma na tyle neutralne życie, że nie wali samobója. A zobacz