Wpis z mikrobloga

Chciałem zroić sobie post 72h, ale niestety coś mi nie wyszło :/ Mianowicie około 50 godziny dostałem chyba czegoś co pokrywa się z objawami hipoglikemii - kołatania serca, zimnego potu, zawrotów głowy. Stwierdziłem, że nie chcę robić problemów domownikom (typu utrata przytomności xd) i post przerwałem. Pytanie do was - czy była szansa, żeby ten stan bez komplikacji przeczekać?

Moje BMI 21,3, żadnych chorób przewlekłych, a w czasie postu piłem ok. 3 l wody dziennie + suplementowałem potas, magnez i sód.

#glodowka #postmemizm #fasting #waterfast #odchudzanie #chudnijzwykopem #dietetyka
  • 9
@DynPydro: Ja mam np praktycznie non stop zawyżony poziom cukru, więc dzięki takiej głodówce, albo intensywnym IF 20/4 lub po prostu OMAD jestem w stanie po kilku dniach zbić i ciśnienie i cukier do normalnych poziomów.
Jakby mi cukier spadł w granice 60-70 i czułbym się tak jak to opisałeś, to miałbym powody do obaw, że to z tego powodu
@DynPydro: wchodz w posty stopniowo. Najpierw 2x 16 h w ciagu tygodnia. W nastepnym tygodniu 24. Pozniej 36. Ja po adaptacji na luzaka przechodze glodowke. Spokojnie teraz robie posty ponad 30 h. Przy pierwszej glodowce czulem dyskomfort.
Glodowki .. Dobry spsoob na redukcje, w koncu mi flak z brzucha zaczyna znikac. Kazda glodowke zaczynam po wyproznieniu