Wpis z mikrobloga

@hiacynie @asfalto @JankoMuzyk @Niedobry @ayyy_lmao @matabora @potezny_papiesz @JamKarzeu2 @Umeraczyk @ChareimUu @Lysandros @mannoroth @Cybek-Marian @zgrywajac_twardziela @Sandrinia @Iileniaa @kotouak @klucznik_gerwazy @dracuch @Dibhala @somska @Moseva @kirs @209po @paczelok @NoProof @moll @gimnazjumqqq @AgentGRU @tbhilt @Paula_Pi @Graner @anonymous_derp

Dobra, @wszyscyxd ;)

No to jest już północ 31... Czyli jest Sylwester! Wiadomo, wszyscy teraz zajęci przygotowaniami, sprzątanie, gotowanie. Ja jutro mam dużo do roboty jeszcze, a wolę złożyć Wam życzenia noworoczne już teraz, bo nie wiem czy będę miał dużo czasu na mirko jutro :) Składam Wam najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego dobrego w nowym roku! Żeby Wam rakiety nic nie zrobiły, żebyście spędzili ten czas tak, jak tylko sobie zażyczycie. W całym rodzinnym gronie... Chociaż to zależy jak kto woli, osobiście kopsnąłbym Wam rodzeństwo z dziećmi ;) Ale żebyście wszyscy przeżyli i by fortuna Wam sprzyjała w 2023. Pewnie nie będzie tak klimatycznie, jak to rano odczytacie. Ale stary rok też jakoś trzeba pożegnać. Najlepiej żegnając światowe kryzysy, wojny, głód, pis i orlen. Jakie potrawy u Was goszczą najczęściej na Sylwka? ;) U mnie jest to sałatka jarzynowa, śledzie, bigos, schabowe. No i w sumie... A nie, jeszcze nóżki zsiadłe, ale akurat ich nie lubię. Kto normalny to je? Wyglądają jak ofiary Dahmera, albo gorzej - Jak wybryki Derpa. (Któremu też pragnę życzyć szczęścia w nowym roku) Trzymajcie się, kocham Waaaaaaas!!! #nohomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#2137
RiverStar - @hiacynie @asfalto @JankoMuzyk @Niedobry @ayyylmao @matabora @poteznypapi...

źródło: comment_16724400452XmsEI3ReLadbuULqqUZgi.jpg

Pobierz
  • 25
@Moseva: Każdy z nas jest na swój sposób zajebisty, nieważne czy z kimś się lubimy czy nie. Każdy ma w sobie jakieś pokłady dobra ;) A jestem zajebisty, szybki, powabny, skromny i w ogóle! :D Może pokażę jutro (Tzn dziś już) mordkę na PW Tobie, albo któregoś dnia :)

P.S Miło, że lurkujesz na nocce, brakuje teraz aktywnych userów tam :3
@RiverStar: wszystkiego najlepszego w nowym Jorku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby nie był gorszy niż mijający to będzie dobrze
Nie daj się zacipować jaszczurki ani zarogalić bichałowi miałkowi, czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i cza będzie w końcu na tą oranżadę wyskoczyć (σ ͜ʖσ)
Jeszcze raz szczęśliwego nowego roku i spokojnego swędzenia