Wpis z mikrobloga

No ekstra, laska z Aspergerem wraz z drugą z ADHD napisały książke o przegrywach XD Na pewno będzie obiektywna, nie mam najmniejszych wątpliwości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tak, będę jak to niektórzy tu piszą "dawał im atencje" bo one chcą zrobić kariere na nieszczęściu przegrywów którzy są niewinni. Nawet nie tłumaczcoe się @herzyk_wieczorkiewicz XD
#przegryw #p0lka #bekazlewactwa #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Pobierz Miguelos - No ekstra, laska z Aspergerem wraz z drugą z ADHD napisały książke o przeg...
źródło: comment_1672430202QJ1wNT7ETpedbYUUqJ5Xvu.jpg
  • 12
@M_xxx: Jestem niemalże pewny że ktoś ją kupi i zeskanuje chyba że będzie w formie ebooka. Nie popieram piractwa ale za to co one robią, za to jak chcą nam zaszkodzić to żyxzę im tego z całego serca (ʘʘ)
@Miguelos: Ale w jaki sposób one niby szkodzą przegrywom?
Ja słuchałem kilka wywiadów z nimi i się wypowiadają o przegrywach pozytywnie, nigdy ich przy tym nie obrażając.

Herzyk i Wieczorkiewicz są bardzo w porządku, bo zaczynają dyskurs na lewicy o problemach inceli i mężczyzn, a to zawsze dobra rzecz, szczególnie że jest teraz podatny grunt na to żeby podchwycili te tematy.