Wpis z mikrobloga

Robinie sobie operacji plastycznych to najwyższa forma blackpilla. Akceptacja swoich wad i zrozumienie zarazem, że wygląd = wszystko. Dwuszczękówka, genioplastyka, rinoplastyka, to jedyna terapia na ch**owy charakter i toksyczną osobowość ( ͡° ͜ʖ ͡°) natura i gowno geny moich starych nie pozostawiają mi wyboru. Jeśli chcę kiedykolwiek nie być sam (niedługo 27 lvl) to muszę być minimum 6-7/10. Nienawidzę swoich rodziców ze mnie zrobili.

#blackpill #zwiazki #przegryw
  • 9
@wpoldokomina: a teraz obejrzyj sobie mozliwe powikłania po operacji dwuszczekowej i dodaj ryzyko spapranej roboty chirurga. Sam mam możliwość przystapienia do takiego zabiegu ale chyba nie dam rady.
@wpoldokomina: no dobra, a nie obawiasz się, że po tylu latach incelozy, nie masz po prostu skilla takiego żeby zająć laskę interesującą rozmową, z poczuciem humoru, lekkością itd
nie zastanawiając się cały czas nad kształtem szczęki i czy ustawić się z tej strony bo z tamtej większe zakola?

tak żeby nie pomyślała po 5 minutach "może nie wygląda najgorzej, ale z gadki to jakiś przychlast narcystyczny"