Wpis z mikrobloga

Aktualizacja mojego nowego przyjaciela z rana.

Jak się okazało inteligencja Internetu - Wykopki znów nie zawiedli. Zacząłem dostawać informacje na priv, że zgłoszą mnie za kradzież dzika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chce mi się już przekomarzać, bo są święta.

Prima Aprilis Mireczki! Nie kradnę dzików do domu i chyba tego nie polecam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #bekazpodludzi #pokazpsa #dzik #gorace #zwierzaczki #zalesie #zwierzaczki
tojapaweu - Aktualizacja mojego nowego przyjaciela z rana. 

Jak się okazało intelige...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Najlepsze jest to, że wystarczyło grafiką wyszukać żeby obczaić, że to fejk :D Chociaż mi ten jego ryjek różowawy nie pasował co na jednym zdjęciu wybrałeś.
Ale ogólnie zarzutka spoko, bo na tyle dziwna, że nawet nie chciało mi się grafiki sprawdzić xD
  • Odpowiedz
@tojapaweu: pamiętam jak mój ziomek wrzucił tu podobną fotkę jeno zamiast dzika był AK-47 i karteczka z jego nickiem umieszczona tam w Photoshopie. Po godzinie od wrzucenia postu do mieszkania zapukali mu psy ( )
  • Odpowiedz
@tojapaweu: lol wychodki oburzone kradzieżą dzika xD ciekawe czy mogę się zgłosić jak jakiegoś zgarnę na zderzak samochodu, czy wówczas magicznie staje się on niczyj
  • Odpowiedz
@kinesin1000 wiesz wszystko fajnie ale problem byl jak dzik urósł niby oswojony ale jak biegal za pilka to jednak bydle sile ma. Potem chcesz na wakacje jechac to co z nim zrobic, koniec koncow wyladowal w jakims schronisku dla zwierząt czy cos
  • Odpowiedz