Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek
@Muko
@Goronco
@kontonr77
@Rynia
@Meserole tutaj inny wpis tego pana z filmiku, już kilka dni po Ty występie:

"Prowokator, bojówkarz, kłamca, aktywista opozycji, głupek chojnicowy, popaprany oglądacz tvnazi, wariat, faszysta napuszczany i opłacany przez opozycję, ruska dzicz, komando postkomunistów, opłacany rublami faszysta, oszołom, szumowina komunistyczna, zadymiarz, cham, idiota, peowska czerwona świnia płatna, sznur siup i problemu niet, ruski popapraniec, puczysta, zsowietyzowane bydło, czerwona gnida, motłoch, ubecja, czerwona zaraza, intruz - INTERNETOWE
@Kodzirasek
@komuch92
@rzrbld
@betaTrx
@Muko
@Goronco i kolejny tekst po paru dniach

"Echa wizyty Jarosława Kaczyńskiego w Chojnicach. Na początku tygodnia skierowałem do Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku wniosek o udostępnienie informacji publicznej. Chciałem zweryfikować liczbę policjantów zabezpieczających wizytę Jarosława Kaczyńskiego w Chojnicach. Z moich ust padła liczba 400 policjantów. Podałem ją opierając się na informacji od jednego z funkcjonariuszy zabezpieczających to wydarzenie. Dziś otrzymałem odpowiedź z komendy w Gdańsku. Wizytę posła
Pierwsza odpowiedzią elektoratu jest „A TUSK CO ROBI?????” Ładnie Kurski przez lata wytresował te pieski


@fanmarcinamillera: Akurat na takim spotkaniu partyjnym, to myślę, ze część ludzi nawet w dupie ma PiS czy PO, tylko maja zapłacone, żeby siedzieć i krzyczeć o Tusku.
Ja się bardziej zastanawiam po co Kaczyński jeździ na te wiece zwolenników PiS. Przecież poza takimi rodzynkami jak ten koleś, którym uda się jakoś tam wslizgnąć to są sami zagorzali zwolennicy PiSu, którzy na jakąkolwiek krytykę reagują "a Tusk". Przecież ci ludzi i tak pójdą na wybory, chociażby byli w tym czasie w stanie spiączki.


@Syn_Tracza: Mi się wydaje, że kaczora trzymają w bańce informacyjnej. No bo jak ma się dowiedzieć