Wpis z mikrobloga

Pierwsza odpowiedzią elektoratu jest „A TUSK CO ROBI?????”


@fanmarcinamillera: bo taki jest wybór, stronnictw realnie bijądych się o władzę jest u nas właśnie tyle to tak wyborcy będą wybierać. Nie ważne na kogo zagłosujesz to jest wybór premier z pisu czy platformy i na koniec dnia wybór nie będzie pozytywny a mniej negatywny
  • Odpowiedz
Ja się bardziej zastanawiam po co Kaczyński jeździ na te wiece zwolenników PiS. Przecież poza takimi rodzynkami jak ten koleś, którym uda się jakoś tam wslizgnąć to są sami zagorzali zwolennicy PiSu, którzy na jakąkolwiek krytykę reagują "a Tusk". Przecież ci ludzi i tak pójdą na wybory, chociażby byli w tym czasie w stanie spiączki.


@Syn_Tracza: Ci ludzie, lokalne struktury tak, pójdą, ale trzeba ich motywować aby za sobą pociągneli innych.
  • Odpowiedz
  • 342
@Kodzirasek info z profilu typka z filmiku:

Moi drodzy!
Po tym co dzieje się wokół mojej osoby w mediach i internecie postanowiłem PRZEMÓWIĆ ;) Proszę mi nie przerywać.
Przede wszystkim dziękuję za wszystkie wiadomości, telefony, słowa wsparcia, ale też pytania o to czy nic mi się nie stało. Jestem cały, nikt nie pukał do drzwi o 6 rano ;) Ze spotkania wyszedłem sam, nikt mnie nie wyrzucił.
Dlaczego pojawiłem się na tym
  • Odpowiedz
  • 1
@Kodzirasek Mam mieszane uczucia. Łatwo da się odpowiedzieć na pytanie, czemu ochrania go 400 policjantów. Mam wrażenie że trochę zmarnowany potencjał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kodzirasek: u mnie w pracy kołchoźnicy twierdzą że to nie kaczor przywiózł swoich ludzi ale właśnie opozycja przywiozła takich krzykaczy i to oni robią taki zamęt xDD
A na 400 policjantów to mają odpowiedź że musi się chronić skoro opozycja tak go nienawidzi bo jest taki dobry xDD
  • Odpowiedz
@Africanchild: Słuchaj młody #!$%@? ja #!$%@?łem w fabryce azbestu czy innej elektrowni węglowej gdzie praca polegała na graniu w karty i picu vódki na nocnej zmianie, ci z dziennej jak szli coś ogarnąć na mieście to przynosili konkretne kosze grzybów, czasem ktoś się zakręcił z bimbrem ogólnie to fajnie było, a to co mieli załatwić, ano mówiło się że nie było i cały czas spędzili w kolejce zresztą nikt o to
  • Odpowiedz
@rzrbld: Odwieczne pytanie retoryczne, na które nie ma odpowiedzi.

Po dopytaniu padają już tylko wyzwiska, ewentualnie 'wszyscy wiedzą co robił'
  • Odpowiedz
Ja się bardziej zastanawiam po co Kaczyński jeździ na te wiece zwolenników PiS. Przecież poza takimi rodzynkami jak ten koleś, którym uda się jakoś tam wslizgnąć to są sami zagorzali zwolennicy PiSu, którzy na jakąkolwiek krytykę reagują "a Tusk". Przecież ci ludzi i tak pójdą na wybory, chociażby byli w tym czasie w stanie spiączki.


@Syn_Tracza: chyba kompleks bycia Wielkim Wodzem
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: W sumie to miał taka okazje żeby na prawdę poważne tematy podjąć a to jakiś tryglodyta o policje pyta xD chyba logiczne ze najważniejszy człowiek w Polsce jest chroniony. Gość patus do utylizacji ale powinien ciekawsze pytania zadać
  • Odpowiedz