Wpis z mikrobloga

@scorp02: dzięki za kopniaka

@Gmeras: mogło tak być, już po prysznicu

@profaza: dasz radę! Sprawdzę jutro!

Co to za opieprzanie i chwile słabości? Ma być wybiegane dziś , a jutro dodatkowe min 5 km! Wieczorem sprawdze!


@Big_Fomo: przepraszam, nie musisz czekać do wieczora. Ale jutro chyba nie ogarnę, za ciasno dzień poukładany. Ale może w nowy rok :)

ja dziś ostatnie 10 km w tym roku, poszło łatwo
Pobierz awiner - @scorp02: dzięki za kopniaka 

@Gmeras: mogło tak być, już po prysznicu

...
źródło: comment_1672390147czu5Ioq7pQsTwbhykadB5A.jpg
@profaza: prze małe zawirowania w życiu miałem dłuższą przerwę w bieganiu i wróciłem dopiero w lipcu. Pełny dystans w tym roku to 562 km (300 km w ostatnim kwartale więc utrzymuje teraz 100km miesięcznie).

Rekordy mam takie (ale traktowałem te pół roku jako powrót i stawiałem na regularność ponad szybkość). Dystansu półmaratonu nie zrobiłem (ale planuje jakiś bieg na wiosnę poniżej 2h)
Pobierz awiner - @profaza: prze małe zawirowania w życiu miałem dłuższą przerwę w bieganiu i ...
źródło: comment_1672391211U9rUS8iDNowr0Qmtejsrma.jpg
Dajesz, chcialbym pobiegac, ale choroba sciela ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@artekF: już pobierane. Też mam okropny kaszel ale byłem u lekarza i powiedziała że po infekcji może się długo utrzymywać. I jak się normalnie czuje to mam olać. Więc biegam i kaszlę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dajesz, chcialbym pobiegac, ale choroba sciela ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@artekF: już pobierane. Też mam okropny kaszel ale byłem u lekarza i powiedziała że po infekcji może się długo utrzymywać. I jak się normalnie czuje to mam olać. Więc biegam i kaszlę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@awiner: Tez tak robie zazwyczaj, ale jak mnie stawy i miesnie bola to trzeba odpuscic (
Tez tak robie zazwyczaj, ale jak mnie stawy i miesnie bola to trzeba odpuscic ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@artekF: to już pewnie tak, ale ja nie mam innych objawów i czuję się spoko