Wpis z mikrobloga

JAK ZAŁOŻYĆ MIKROBLOG PLUS.
Poradnik.

-Najpierw należy założyć konto na wykopie

-następnie wchodzimy w zakładkę „mikroblog”

-piszemy treść na mikroblogu pod tagiem #mikroblog o tresci: „proszę o subskrybcję konta premium”

-w przeciwieństwie do roznych innych portali, nie kazdy moze dostac konto plus, nie wystarczy opłacić, opłata jest symboliczna, na rozwój portalu

-pod wiadomością musi podpisać się conajmniej trzech uzytkowników mających bordowy nick (ten kolor oznacza najbardziej aktywnych i najbardziej wartosciowych uzytkowników portalu) o treści „zgadzam się”
Trzech uzytkownikow bordo daje niejako rękojmię tego, że ów uzytkownik moze przeglądać te najciekawsze treści.

-o tym, co jest treścią mikroblog plus, czy zwyczajną, decyduje moderator, to on podejmuje decyzję czy tresc nadaje się do publikacji, czy też będzie HOT NEWSEM, ktory dostaje status premium, czy tez zwykły.

Mam nadzieję że pomogłem. #iwonawieczorek #mikroblogplus
Czyste_Buty - JAK ZAŁOŻYĆ MIKROBLOG PLUS. 
Poradnik. 

-Najpierw należy założyć konto...

źródło: comment_1672374728yVYsd63hNC3YFbdvSsAgCA.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty: oby teraz nie było jak z Mistrzostwami i zacznie się przekupowanie członków z statusem bordo żeby zagłosowali za daną kandydaturą :)

Ale nie ma źle, na razie działa to w miarę Ok, ja się nie robiło nic do tej pory chorego jak promowanie patostreamów itp. to spokojnie idzie 3 głosy zebrać - potwierdzone na moim przypadku
  • Odpowiedz
@Czyste_Buty czemu napisałeś niejako?
To dają rękojmię czy nie? Bo jak niejako to może wcale nie muszą pisać? Typowe głupie słówko dla pseudointeligentow xd niejako, swoiste, i jeszcze kilka które niczego nie wnoszą do dyskusji oprócz dania komuś furtki że on przecież nie powiedział czegoś dosłownie, to nie to miał na myśli. No nie wcale,bo myślący ludzie komunikują się w sposób jasny
  • Odpowiedz