Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam... W League of Legends spędziłem ponad 1300 godzin, w CS:GO prawie 1200. Z takich powyżej 500h to jeszcze Osu ponad 600. W sumie większość gier w których spędzam horrendalne ilości czasu to Multiplayery. Czy są tytuły Single Player w które ludzie grają tak sporo? Najwięcej na steamie pokazuje mi Disciples 3, ponad 100 godzin. Wydaje mi się, że podobnie mógłbym mieć z Red Alert 2 czy jakimiś grami z dzieciństwa, ale to i tak by nie przekroczyło 200.
#gry
shalisek - Tak się zastanawiam... W League of Legends spędziłem ponad 1300 godzin, w ...

źródło: comment_1672367170KyqTYbz83z3bZrGi9fwdlz.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@shalisek: No, eh, tyle godzin co Ty przed kompem nigdy nie spędziłem.

Ale z singla, to gram sobie w Fallout'a 2, bo w końcu po latach przetłumaczyli i jest za free, a ja skumam o co chodzi i fabułe, bo jak grałem to byłem w gimnazjum i mój english jeszcze bardzo nie domagał.
  • Odpowiedz
Czy są tytuły Single Player w które ludzie grają tak sporo?


@shalisek: Tak na szybko to przychodzi mi do głowy:
Total War Warhammer 3 (Total War + masa ras = wiele możliwości przegrania kampanii)
Mount & Blade Bannerlord (wciągające + mody)
Starcraft 2 (od jakiegoś czasu wychodzą mody dające masę dodatkowych rzeczy do robienia w singlu, od przerobienia istniejących kampanii, przez odtworzenie Warcrafta 3 po kompletnie nowe kampanie)
Stellaris (pewnie też
  • Odpowiedz
@shalisek ja w Terrari mam prawie 400 na Steam i podobnie na piracie. Tylko solo single.

W skyrim też dużo miałem, głównie modowanie.

Ludzie mają pełno godzin w Factorio i Satisfactory.
  • Odpowiedz
@shalisek: generalnie gry stricte single to zabawa na kilkadziesiat godzin i po przejsciu gra do kosza. Inna sprawa to wspierane gry single ALE z mozliwoscia grania np max w 4 osoby, jak diablo 3, grim dawn, borderlands, tiny tina's wonderlands- tutaj licznik sie wydluza i moze dobic do tysiecy godzin. Sa tez gry single bez mozliwosci grania z innymi, gdzie licznik godzin tez moze dobic do szalonych wartosci, jak np ac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shalisek: Strategie typu HoI lub cywilizacja ludzie potrafią przechodzić różnymi nacjami na różnych poziomach trudności, więc wtedy im się zbierają tysiące godzin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shalisek: jedynie co realnie przychodzi mi do łba gdzie można poświęcić ponad 500h na singla i się przy tym nie nudzić to wszelkiej maści strategie i rtsy oraz modowane rpgi
  • Odpowiedz
@shalisek tak jak już ludzie pisali, wszystkie gry gdzie content jest nieskończony/sam się generuje. Civka, Factorio, Total War.

Albo rpgi które można przechodzić wiele razy na różne sposoby: Skyrim, Mount and Blade, Wiedźmin
  • Odpowiedz
@shalisek: różnica jest taka, że w grach single spędzasz powiedzmy 100h, ale robisz to dosyć intensywnie grając po kilka godzin dziennie. W grach multi grasz sobie rundkę czy dwie dziennie i nim się obejrzysz masz wbite 1500h
  • Odpowiedz