Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Tak sobie siedzę w tym Szczecinie i nie chce mi się spać, a powinienem ostatnie 90 min chrapać jak #!$%@?. #!$%@?...


Dziś, a raczej wczoraj, dzień dobrych newsów, bo chyba na Nowy Rok wyczerpuje pulę ( ͡° ͜ʖ ͡°) zamiast wracać na EP09 mam pod dupskiem Gryfina ( ͟ل͜) Grzanie już czekało załączone na grupie i już jakoś tak fajniej. Dodatkowo (stety albo nie) 4 łączenia dodatkowo płatne dziś wpadają. Tylko #!$%@?łem się smarem sromotnie. Ehhhh.

Jeszcze tylko jutro Kołobrzeg z Białogardem i można rok zamykać.


A dziś na powrocie
8100 CHROBRY
Szczecin Główny 03:49 - 07:06 Poznań Główny

#atencyjnymaszynista #pkp #intercity #kolej #100twarzykolejarzy #pracbaza #szczecin #poznan #pociagi
Pociongowy - Tak sobie siedzę w tym Szczecinie i nie chce mi się spać, a powinienem o...

źródło: comment_1672364737Yu55mkeUBO0RdhxcBBpkQ2.jpg

Pobierz
  • 55
@Pociongowy: wymagająca robota, cały czas 100% skupienie czy można sobie przykładowo telefon sprawdzić? Fajny ten panel do sterowania, myślałem, że jest bardziej skomplikowany :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@goomchuck: ( ͡° ͜ʖ ͡°) umiem sobie nagrzać

@sebaian: wiem i nie zazdroszczę ani trochę

@Ommadawn: nie możesz? Dlaczego? Niestety przejażdżka nie wchodzi w grę jak na razie.

@kargulasty: no praca zajebista pod tym względem.
Od stycznia liberalizują zasady odnośnie wzroku - próbuj.

@skim: nic ciekawego nie ma, poza tym musiałbym prosić o zgodę "górę" więc chyba nie ma sensu.
Szczecin jeżdżę baaaardzo
@Pociongowy: Dlaczego nigdy nie wiadomo czy pociąg wjedzie przez Dziewoklicz albo przez Port? Czeka się na przyjazd kogoś w wagonie 10 i trzeba biegać jak #!$%@? raz na jeden a raz na drugi koniec peronu.. dlaczego tak trudno jest dyżurnemu/nastawni podać to info na megafon?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sklerwysyny_pl: obecnie wszystkie pociągi wyjeżdżające z grupy wjeżdżają przez dziewoklicz ze względu na pracę toczące się na SPC (chyba ponieważ zostałem dzisiaj postawiony przed faktem dokonanym a nie wiem co tam się dzieje bo nie jestem często w Szczecinie). Co do zapowiedzi stacyjnych to ciężko byłoby wprowadzić coś takiego ze względu na po prostu zbyt duże zamieszanie które robiłoby się w zapowiedziach i w głowach pasażerów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mukofag: jak ktoś chce ze sobą nosić nie wiadomo ile kilogramów do pracy po to żeby położyć się na ziemi to proszę bardzo Ale z moich obserwacji wynika że ciągnie w #!$%@? zimnym powietrzem po stopach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marciniacus: ma swoje plusy i minusy jak każda tego typu rzecz ale przy głębszym Poznaniu i zrozumieniu relacji okien jest to chyba najbardziej funkcjonalny interfejs jaki mamy w użyciu