Wpis z mikrobloga

@glider_pro: ładnie brachu, ale ile Ty masz lat jeżeli można spytać? Bliżej 35, 40? I też pytanie - ile już masz tych nieruchomości, bo raczej wątpliwe (a przynajmniej tak myślę), abyś na pierwszą nieruchomość wybrał jakiś domek letniskowy w Gdański, aby ruchać szony :P
Jestem częściej niż dwa tygodnie w roku to primo


@glider_pro: Wow, no 6 tygodni i kilka weekendów ;P

..

a secundo to jest to nic innego jak lokata kapitału


Git. Jakbyś to jeszcze wynajmował innym to byłaby jeszcze inwestycja ;)

..

w ostatnich tylko kilku latach dały do kilkuset procent zwrotu z inwestycji.


https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%85d_prze%C5%BCywalno%C5%9Bci
Raczej nie stanieje, ale nie liczyłbym na stałe kilkusetprocentowe wzrosty :)
@glider_pro:

Nieruchomość 200 m od morza swoją wartość zachowa.


które okolice? może być na PW jak nie chcesz dawać znać publicznie, szukałem jakiś czas temu tego typu lokalizacji, ale nic ciekawego nie mogłem znaleźć :(
@glider_pro: to już #!$%@? wolę #!$%@?ć kasiorę na drogi hotel czy inny camper, niż utrzymywać domek w jednym miejscu przez wiele lat i korzystać z niego 2 tygodnie w roku :]


@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: Napewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) by ci gul skoczył jak by koleżanka ci powiedziała ze jej chłopak ma aprtament w górach czy nad morzem i możecie sobie jeździć kiedy chcecie do siebie a kosztem
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: @glider_pro: tępa idiotka jak się jej mówi ze ma się swoje powtarzam swoje nie czyjeś mieszkanie nad morzem czy w górach mówi ze to bez sensu XD własnościowe mieszkanie do wypoczynku #!$%@? inwestycja no trzymacie mnie XD do listy obok takich rzeczy można dopisać tylko sportowe auta chyba bo mieszkanie pod wynajem w miejskie to już niższa półka ale wiadomo większy zwrot tak czy siak jak ktoś się decyduje
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala: Działkę? Pół życia? Masz tu fotkę na widok (jeszcze z budowy) z jak ty to mówisz „działki” xd chodzi o to ze jak mam ochotę jadę tam i sobie siedzę nad morzem miesiąc, albo jak pandemia znowu będzie nie będę musiał siedzieć w mieście. Jak koedys dzieci będą będę mógł sobie tam z nimi jeździć kiedy będę chciał, a jak będę już tam rzadziej jeździć mogę wynająć za 600zl doba
Pobierz
źródło: comment_16724310132Wk0H466zHreF4TgxKJXiy.jpg
@perfumowyswir: Coraz bardziej chodliwe właśnie 5 apartamentowiec robią a maja być jeszcze 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na „wyspy” był plan bo ceny nawet mniejsze były ale kupione zostało ze względu na przypadki takie jak covid ze chcesz sobie odpocząć na plaży nad wodą w spokoju a nie w dziczy jak mielno to sobie jedziesz + doglądanie łatwiejsze bo nie trzeba 10h jechać w jedna stronę