Wpis z mikrobloga

O podrywaniu na tinderze słów kilka...

  Mireczki, czytam ten hasztag już trochę i w końcu nie wytrzymałem. Wpis będzie edukacyjny i wszytko co napiszę, chciałbym żeby było wzięte na poważnie. Zapraszam do polemiki zarówno panów jak i panie. Nie jestem omnibusem, a każdy ma inne doświadczenia, więc chętnie je wymienie.
  Faceci w Polsce nie umieją podrywać. I podrywem nie nazywam skakania przy lasce jak małpka na kijku. Mam na myśli zainteresowanie kobiety swoją osobą. Zanim przedstawię jak to może wyglądać, skupmy się na kilku mitach, które koniecznie trzeba obalić, żeby w ogóle myśleć o realnym podrywaniu kobiet.
  MIT 1 - Musisz wyglądać jak chad.
Nie, nie musisz. Nie będę pisać pustych frazesów o tym jak opis i charakter napędzą liczbę kobiet chcących Cię poznać. Pierwsze na co patrzymy to wygląd. Nic tego nie zmieni. Ale nie znaczy to, że wyglądu nie można zmienić. Jak przygotować profil, napiszę później. Teraz musisz po prostu zrozumieć, że nie musisz wyglądać jak Klaudiusz, żeby twoje pary wyglądały jak jego.
Skąd się to bierze? Bardzo dużo mężczyzn ma zanik pewności siebie. Nie jestem psychologiem i nie będę się zagłębiać indywidualnie. Zmianę siebie polecam od prostego kroku - czytania książek.
1. Gdzie ci mężczyźni
Nikita Coulombe , Philip Zimbardo - PWN
2. Sztuka obsługi penisa
Przemysław Pilarski Andrzej Gryżewski
Książki te polecam każdemu facetowi, który jest już sfrustrowany swoją sytuacją na rynku matrymonialnym. Ponieważ panowie - musimy powiedzieć to sobie wprost - problem leży w nas,, nie w coraz bardziej rosnących wymaganiach kobiet. W tym, że nie mamy pewności siebie. Wplywa na to wiele czynników, wychowanie, edukacja, rówiesnicy. Polecam przeczytać obie te książki, a myślę, że zauważycie, że to nie chodzi o kwadratową szczękę.
MIT 2 - Wygląd rekompensuje inne braki. Chad rucha, beciak płaci.
No nie. Faceci nawet najprzystojniejsi, ale mówiąc wprost - głupi, wcale nie mają lepiej. Owszem, są w stanie znaleźć pannę, która bzyknie się z takim. Ale to jest puste bzykanie. Jeśli dążycie to zaliczania lasek, jakby to miało naprawić wasze ego, wasza sprawa. To, że w rozmowie kobieta szuka już stałego związku, nie znaczy, że nie będzie się chciała bzykać przy każdej okazji. Musicie jednak wiedzieć, że z libido u kobiety jest różnie. Normalnym jest, że młoda kobieta będzie lubiła się bzykać a o dzieciach może mówić, że nigdy nie. Jednak bliżej 30 może się to zmienić. Taka jest natura ludzi. Dojrzewamy również emocjonalnie i kiedyś pojechać do sklepu po piwku to mógłby być wyczyn, a później dostrzegamy w tym nieodpowiedzialność. Tu zamyka nam się koło, bo wtedy kiedy kobieta ma największe libido, czas wykorzystuje facet pewny siebie. Stąd fałszywe mniemanie o tym, że tylko chad rucha. Drugą stroną medalu jest to, że beciak płaci. I tak, na początku muszę napisać, że owszem - są takie sytuacje kiedy kobieta wykorzystuje faceta finansowo, i takie zachowanie należy negować. Nie będę pisać, że chłop sam sobie winny, bo wykorzystywanie kogokolwiek jest po prostu słabe. Ale wystarczy naprawdę rozmawiać z kobietami, żeby wiedzieć, że tak nie jest. To, że kobieta jest gotowa na dziecko, nie znaczy, że wymaga wykładania na nie hajsu. Kobiety chcą po prostu zaradnego, stanowczego faceta. I naprawdę możesz pracować na magazynie i poderwać laskę, która pracuje w salonie porshe. Kwestia tego czy jesteś otwarty na nowe, czy jedyną twoją ambicją jest ten magazyn, czy wspomnisz, że już działasz w rozwój własnego siebie. Nie musisz studiować prawa, mieć własnej firmy, ale musisz przynajmniej działać, próbować, a nie tylko siedzieć i narzekać jak jest źle. Od gadania rośnie tylko frustracja wobec kobiet, a jak już pisałem - to nie one są winne. Możesz oglądać anime i grać w gierki i to nie jest nic złego. Serio. Musisz tylko umieć o tym opowiedzieć ciekawie. Kobieta kiedy zauważy u ciebie ambicje, będzie cię wspierać. Po prostu kiedy ona widzi, że można się rozwijać, nie będzie chciała zrzędy pierdzącego w fotel. Ba, kobieta jest w stanie nawet inwestować w ciebie, i nie ma w tym żadnego ukrytego celu. Nie każda kobieta wymaga 6 zer na koncie. Kobieta wymaga faceta, który po prostu nie żyje na garnuszku rodziców, który umie wybrać miejsce spotkania, który nie ukrywa swoich intencji i naprawdę, większość kobiet jest w stanie zarabiać więcej niż facet. Nie potrzebują utrzymywania. Przekładając na język chłopa - kiedy stać cię na lepsze auto, mimo, że do celu też dojedziesz, nie wybierzesz multipli. Dlaczego więc kobieta ma wybrać słabszy model?

Jest masa czynników wpływających na twoją popularność na tinderze. Mamy wyjaśnione, że wygląd odgrywa główną rolę i to jest fakt. Natomiast mi wystarcza dwa normalne zdjęcia, catchy opis i na te chwile mam dokładnie 1000 polubień i 340 par. Tak, mam premium a konto używam od jakich dwóch miesięcy. Ale tinder to też algorytm. Jeśli wykryje u ciebie 5 par po pierwszym dniu, a zobaczy, że z każdą para rozmowa idzie, zacznie polecać Cię większej ilości. Mimo, że aparycja decyduje, opis też robi robotę. Nie raz dostałem wiadomość o tym, że mój opis zdecydował o parze. Oczywiście nie każdej kobiecie się spodoba i dostałem też wiadomości, że mój opis nie zachęca a jednak potrafiłem z tego wybrnąć.
Chciałbym wyjaśnić, że nie uważam się za eksperta podrywu, a mimo ilości par nie traktuje kobiety jako kolejnej dziury którą mogę odwiedzić. Uważam tylko, że swoją charyzmą można zdziałać cuda w relacji nie tylko z kobietami, a po prostu z drugim człowiekiem. Inteligencja jest #!$%@? seksi. I interesującym facetem jest również ten, który potrafi ciętą ripostą zgasić w towarzystwie głupka, który pieprzy głupoty.
Chętnie rozwinę temat dalej, bo do opowiadania o relacjach jest bardzo wiele. Nie pisałem nic nigdy, więc nie wiem jak się te moje wypociny czyta. Chciałbym serio coś zmienić, bo naprawdę panowie - zamykając się w bańce, że już lepiej nigdy nie będzie, rzeczywiście sami siebie ograniczcie. Chętnie podzielę się kolejnymi przemyśleniami. Jeśli chociaż jeden facet dostrzeże, że zamiast narzekać na sytuację lepiej inwestować w siebie - będę zadowolony. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, zapraszam do zadawania pytań.
#tinder #badoo #podrywajzwykopem #zwiazki #p0lka
  • 58
@Pulkownik_Bulkowski: ale gówno #usunkonto

Kolejny wielki redpillowiec głosi jakies poradniki, a kim ty jesteś szczawiku, co osiągnęłes? Zarabiasz co najmniej 10k? Masz ukończona poważną uczelnie i kierunek? Masz mieszkanie 50m2 na własnosc, dobra furę? Pasje? Osiągnięcia życiowe?

Kolejny pieprzy coś o rozwoju a siedzi na targach z przegrywami. Kiedyś masz niby ten czas na rozwój skoro piszesz ścianę tekstu który nie ma ani lasu ani składu ani wartości merytorycznej i mozna
@Pozytywny_gosc: dziękuję za opinie. Postaram się wziąć to do serca. Niestety, zarabiam 4k, praca na etacie, mam magistra tylko polibudy w Szczecinie, a jednak chciałbym, żeby faceci zorientowali się, że wychodzenie z założenia przegranej na starcie, zwycięstwa nie przyniesie. Dzięki za merytoryczną wypowiedź
@Pralko-suszarka: nie, żadne wyjazdy. Profil zboostowany ustawiasz po tygodniu dwóch na swoje miasto, i będzie tego znacznie znacznie więcej niż jakbyś miał nowe konto. I chętnie z tym kontem. Mogę Ci pokazać jak wyboostowac konto normika, możesz nawet powiedzieć jakie ma mieć zainteresowania. Ja dalej idę w zaparte, bo nie jestem żadnym mentorem. Wolę odesłać do książek. Dobra morda to najłatwiejszy sposób do szybkiego bzykania. Nie wymaga prawie wysiłku. To fakt,
@Pozytywny_gosc: I ja nie pierdziele w rozwoju. Nie musisz uczyć grać się na ukulele, chodzić po węglach czy karmić lemury na madagaskarze. Chodzi o to, żebyś myślał o przyszłości jako o celu a nie marzeniu. Np masz plan rysować komisy, to zacznij rysować, interesować się jaki jest rynek itp, jeśli chcesz zawodowo naprawiać konsole? To kup sobie jakieś groty, idź w tym kierunku. W rozwoju nie chodzi żeby iść jakimiś schematami
Mimo, że kobiet, które chcą wysokich jest bardzo dużo.


@Pulkownik_Bulkowski: Według danych z pic rel mając mniej niż 183cm odrzuca "akceptuje" Cię zaledwie 30% kobiet, więc na starcie jesteś spalony u 70%. Wygląd jest decydującym czynnikiem jeśli chodzi o dobieranie partnera/ki. Nowy pasek, buty albo sweterek nic z tym nie zrobi.

Durny przykład. Fota z dobrym kadrem gdzieś na tle lasu, plaży, skejtparku, jest lepsza niż słaby selfiak w pokoju czy
Pobierz CloudSpanner - > Mimo, że kobiet, które chcą wysokich jest bardzo dużo.

@Pulkownik...
źródło: comment_1672356154CV96HZvqpavlCICWVeGGKj.jpg
@CloudSpanner: problem jest taki, że ja nie troluje. Ja wierzę w to co piszę. Ale też przyznam rację prawie wszystkiemu co napisałeś Ty. Wszytko co mówisz jest prawdą. Nowy pasek nie sprawi, że będziesz bardziej atrakcyjny. Tak, nawet fota z paralotni może mniej niż samojebka chada. Nawet wierzę, że poniżej tych 183 jestem odrzucany przez 70%. Dlaczego płaczesz, że szklanka jest pusta w 70% zamiast wykorzystać okazję, że jest pełna w
@CloudSpanner: a ja ci chętnie pokaże, za zgodą kumpla, jak na tych samych fotach, boostujac algorytm, będzie miał nie 30 a 300. Z całym szacunkiem, ale nawet mój wynik 1000 par myślisz, że jest wyczynem? Jakbym każdej napisał czy chce się bzykać, myślę, że z 1000 zrobiło by się kilka. Moim celem nie są kobiety, których poszukuje chad. Mnie nie kręci zrobienie dupy na pierwszej randce. Dobra morda obliguje chada do
@Pulkownik_Bulkowski: Zgodzę się tylko z jednym. Zawsze warto inwestować w siebie, rozwijać się i iść do przodu. Nie dla kobiet ale dla siebie. Jeśli twoim jedynym celem jest zdobycie kobiety czeka cię najpewniej rozczarowanie. Zwłaszcza jeśli szukasz na portalach randkowych i jesteś przeciętny. Miałem konto na Sympatii i Badoo i potwierdzam to co pisze większość. Pobyt tam dla przeciętnych facetów to strata czasu. Twój przykład nie wydaje mi się miarodajny. Wykształcony,
@gejuszmapkt: No to przecież duże miasto wojewódzkie. Chyba 400k mieszkańców?

Twoje myślenie jest dokładnie takie samo jakbyś myślał, że nie da rady wybić się ze swoim biznesem. Trzeba być z bogatej rodziny i mieć znajomości. I jeśli to masz to oczywiście, nie musisz się nawet starać. Dostajesz na tacy. Ale jeśli nie masz, to musisz zapierdzielać, i niestety dłuższa drogą.


@Pulkownik_Bulkowski: Bo według wykopków same powinny zgłaszać się jak na
@Alladyn777: nie robie nic związanego ze studiami. Studia są dla mnie papierem. Po zawodówce miałbym takie same kwalifikacje jak po swoich studiach. Dalej uważam się za przeciętniaka. Nie mam magicznych 180cm. Mam dobre gadane. A dobre gadane to dużo sukces. Morda para z chadem od pary z normikiem robi taka różnice, że u tego pierwszego samo posiadanie matcha może świadczyć o bzykaniu. U tego drugiego trzeba sprzedać swoje poczucie humoru, trzeba
@Alladyn777: jeżeli prowadzisz z laska sztampową rozmowę znudzi się tobą jak ty nią. Poznawanie laski w internecie to nie wywiad z pytaniami czym się zajmujesz, czego słuchasz. Tego wszystkiego dowiesz się naturalnie. Chętnie napiszę jak można rozmawiać, bo czegoś takiego jak złoty opis czy opening ruszający każdą laske. Wszytkie te czynniki świadczą o przedstawieniu się. Mimo, że na obu koncertach będą występować Ci sami artyści i będzie mowa o tym samym
@Kryskamatyska: wiem w jaki target celuje z postem i wiem jakie stereotypy są mocno zakorzenione w głowach facetów. Niestety, realia są takie, że kobiety dominują na rynku matrymonialnym. I albo facet zacznie się uczyć jak wyjść przed szereg normikow, albo niech kupuje kursy podrywu gdzie facet tak samo spaczony do kobiet, wmawia innym chłopom, żeby traktować panny jak lalki. Smutnym myśleniem jest fakt u facetów, że mimo matcha on dalej myśli,
@Pulkownik_Bulkowski: Umiejętność rozmawiania z kobietami oczywiście się przydaje. Zresztą nie tylko z kobietami. Umiejętności komunikacyjne są przydatne w pracy i w życiu. Warto się w tym kierunku rozwijać. Ale tak jak i w innych dziedzinach sama praca nie wystarczy. Potrzebna jest pewna doza talentu.

Po za tym z mojej perspektywy, na portalach randkowych to o czym i jak piszesz ma drugorzędne znaczenie. Zwłaszcza na pierwszym etapie. Dopiero później przy bliższym poznaniu
dlaczego wychodzisz z założenia, że jeśli nie podobasz się kobiecie, nie odpisze na twoją wiadomość.


@Pulkownik_Bulkowski: Bo doświadczałem tergo wielokrotnie? XD

Parę masz, więc skąd założenie, że nie pobobasz się tej lasce?


@Pulkownik_Bulkowski: Bo laski często dają w prawo facetów, którzy są "ok" ale pełnią rolę zapasową, gdzie giniemy w gąszczu gdzieś na ławce rezerwowej.

I tu akurat kilka lasek wprost mi to powiedziało. Tak działają kobiety. Jako chad nie
@Pralko-suszarka: ja też robię sobie nudniejsze laski jako zapasówki. I praeda jest, że dają tylko takich ok, ale praeda jest też że z dobra bajera zaczniesz momentalnie zyskiwać w jej oczach. I są mega subtelne różnice, tak jak palisz laczki na sprzęgle, musisz wyczuć moment. Tak samo normik bez doświadczenia też może być mimo zaangażowania w rozmowę traktowany jako przyjaciel do narzekania na chadow, że tylko im bzykanie w głowie a