Wpis z mikrobloga

W sumie to by też było niezłe - jakieś mafie się wystrzelają, zakopią ciała w lesie, potem Jackowskiemu cynk, policja znajduje zwłoki, sprawa generalnie rozwiązana, sprawców można poszukać, a można nie (w końcu jak mafia, to wiadomo), umorzonko, ale przynajmniej rodzina nie żyje w niepewności. Pewnie sprawcy nawet na pogrzeb przyjdą.
  • Odpowiedz
@gnysek: może dziękowali mu, jak w końcu przestał przeszkadzać w śledztwie.

Zależy też, co znaczy "znalazł". Jeżeli rzucał podpowiedziami takimi jak "zakopane w lesie"/"jest na dnie jeziora" i to się liczy jako poprawna odpowiedź, to prawie każde zwłoki w takich miejscach się znajdują
  • Odpowiedz
  • 12
@RenkaRenkeMyje: on w ogóle odnalazł kogoś? Mi się zawsze Jackowski kojarzył z typem, który jest jasnowidzem-celebrytą i to wszystko.

@gnysek
Nie znalazł, ale to akurat dodaje temu memowi śmieszności xD
  • Odpowiedz
on w ogóle odnalazł kogoś?


@gnysek: ma skuteczność na poziomie błędu statystycznego. Ja jak kreślę totolotka to raz na jakiś czas też uda mi się "przewidzieć" które liczby zostaną wylosowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: ja #!$%@? jego to powinna policja zamknac w wiezieniu za nieujawnianie sprawcow morderstw a nie wspolpracowac z "jasnowidzem". Taki zajebisty jasnowidz ZE JAKOS NIE PRZEWIDZIAL PANDEMII NA SKALE SWIATOWA XDDDD potem wojny nie przewidzial, idzcie w #!$%@?, oszusci wszyscy
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje Matoł na równi z Rutkowskim pcha się tylko tam, gdzie czuje sławę i pieniądze. Jak nie "wywróży" to nikt uwagi nie zwróci, a jak coś trafi, to będzie się chwalił niczym wuefista dyplomem z powiatowych mistrzostw rzutu oszczepem 2003 xD
  • Odpowiedz
@maestrozo
@gnysek XDDDDD nigdy policja nie lubiła z nim pracować bo bajki opowiadał. Ale zawsze rodzina kazała sprawdzić jego #!$%@? i musieli szukać po lasach czy rzekach. Wielokrotnie się okazywało, że np. Syn strzelił samobója w lesie a on opowiadał, że w stawie się utopił. Były też takie akcje, że osoba żyła bo uciekła z domu (czasy bez internetu w telefonach) a on twierdził, że ktoś go przetrzymuje albo standardowo - nie
  • Odpowiedz
to ciekawe, bo rzecznicy policji zawsze wypowiadali się raczej w tonie, że nigdy nic nie znalazł... może sam sobie drukował te podziękowania?


@gnysek: Bo muszą utrzymać swój autorytet. Tak samo policja utrudniała śledztwa Rutkowskiemu, bo ludzie mogliby uznać prywatnych detektywów za większy autorytet.
  • Odpowiedz
Taki zajebisty jasnowidz ZE JAKOS NIE PRZEWIDZIAL PANDEMII NA SKALE SWIATOWA XDDDD


@umcumcumcbejbe: Taki zajebisty jasnowidz ZE JAKOS NIE PRZEWIDZIAL PANDEMII NA SKALE SWIATOWA XDDDD potem wojny nie przewidzial, idzcie w #!$%@?, oszusci wszyscy
  • Odpowiedz