Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Massad: nie, nie musi się odsunąć o metr od, adnej krawędzi xd ma zachować metr od wyprzedzanego pojazdu, to samo z samochodem wyprzedzającym rowerzystę z prawej strony, a więc rowerzysta może jechać spokojnie jakieś 50 cm od środka jezdni. Nie wiem, w którym miejscu ty widzisz coś o metrze od lewej krawędzi xd rowerzysta po prostu łamie przepisy jadąc lewą krawędzią pasa
  • Odpowiedz
@Shatter: Myślałem, że odnosisz się do moich wcześniejszych wypowiedzi gdzie pisałem o jeździe bliżej środka pasa i stwierdzałem, że jedyny powód jazdy lewą stroną pasa to jest chęć ułatwienia życia kierowcom ułatwiając niezgodne z przepisami wyprzedzaniem.

Oczywiście jazda po lewej stronie pasa, póki nie skręcamy w lewo, jest złamaniem przepisów. ale jazda tuż przy prawej jest niebezpieczna i łamiąca przepisy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@laza: będzie skręcał w lewo, więc odpowiednio wcześniej zmienił pas. Bardzo odpowiedzialny uczestnik ruchu.

  • Odpowiedz
@Atreyu idąc Twoja logiką to jednak kuso ubrana kobieta jest winna gwałtu, gdyby nie ubrała spódniczki to byłaby bezpieczniejsza.

Jak idziesz nocą i ktoś Cie napadnie to przecież mogłeś nie iść nocą. Sam jesteś sobie winny.

Dlaczego żyjemy w kraju gdzie ofiara jest winna? Chodzi o to, że to kierowca samochodu powinien mieć odpowiednie umiejętności żeby taka sytuacje przewidzieć, a ciągłe gadanie że nie powinno go tam być, raczej uczy przyszłych
  • Odpowiedz
Najlepiej kręcić aferę ze zdjęcia bez wiedzy gdzie to jest.


@Baczy: #!$%@? jakby to było odpowiednie miejsce na rowerzystę tym bardziej bez oświetlenia XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@laza: wszyscy zarzucanie, że nie ma oświetlenia, a to niekoniecznie musi być prawda. Sam mam na rowerze tylne światło migające i być może zdjęcie jest zrobione, kiedy światło jest akurat w trybie zgaszonym
  • Odpowiedz
@laza:
Kierunek gdzie jechał, przed i za węzłem. Tak cięzko się domysleć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może mieszkał z 500 m za tym węzłem, dlaczego miałby 5 km objeżdżać?
  • Odpowiedz
@text: no ja wiem gdzie jechał, nie raz tamtędy jechałem i samochodem tam czasami jest wariactwo. Nie musi objeżdżać 5km. Jedzie drogą wewnętrzną potem kawałeczek chodnikiem (zgodnie z prawem) i wyjeżdża na wewnętrzna zaraz za węzłem i jest tam gdzie wskazałeś strzałką i nadrobi może z 100m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@laza:
ok, sprzwdziłęm, dla mojego przykładu droga wzrosła o 900 m ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może żal mu było XD
Ja bym tam nie jechał, nawet gdyby wydłuzyło o 5 km, ale uważam, że absurdem jest to, że uważamy za debila kogoś, kto moze być zabity nie łamiąc prawa .... przez debili, którzy nie potrafią przez 200 m jechać 70 kmh, to chyba takie tam ograniczenia.
  • Odpowiedz