Wpis z mikrobloga

Jednym z największych cope (dla tych co nie wiedzą, cope to mechanizm wyparcia, okłamywanie samego siebie że jest lepiej niż w rzeczywistości) jest profil Grupa Performatywna Chłopaki. Wiedziałem już po samej nazwie że coś jest nie tak. I nie myliłem się. Oczywiście profil wychwalany i wspierany przez wszelkie feministki ( ͡° ͜ʖ ͡°) A oto cztery przykładowe posty jakie znajdują się na ich Instagramie. Co my tu mamy?

1. Terapia Ci pomoże Incelu! CHECK!
2. Wcale nie zagrażają mi feministki dla których gwałciciel = mężczyzna CHECK!
3. Nawet nie wiem jak to opisać. Trzech nagich gości siedzi koło siebie i winią patriarchat za krępowanie się w tej sytuacji... gdyby tak tylko powstały zasłony w przebieralniach, pod prysznicami... ( ͡° ͜ʖ ͡°) CHECK!
4. No nie no, oczywiście że według kobiet niski facet to absolutny macho! CHECK!

Co wyście zrobili z mężczyznami cuckoldy, spermiarze, białorycerze...
Tak się kończy odrzucenie czarnej pigułki.

#p0lka #feminizm #bekazlewactwa #przegryw #blackpill #redpill #niebieskiepaski #rozowepaski #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet
Miguelos - Jednym z największych cope (dla tych co nie wiedzą, cope to mechanizm wypa...

źródło: comment_1672244731DreRyxCU29EP2TRmiaEe7F.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miguelos: może być niski i piękny, owszem, może nawet dołączyć do SAS albo Navy Seals, tylko biedaczki zapomniały dopisać, że będzie również musiał pogodzić się z samotnością przez całe życie ¯\_(ツ)_/¯ Reszty nawet nie skomentuję, bo to przekracza granice żenady i zakłamania
  • Odpowiedz
@Rimbolo bo to odpad społeczny, który swoje braki intelektualne i fizyczne w konkurowaniu z innymi mężczyznami stara się "załatać" bratajac się z kobietami jako ich sojusznik, przez co jest odpadem zarówno w oczach mężczyzn jak i kobiet, które przyklaskują ich działalności na ich korzyść, jednocześnie gardząc nimi w głębi
  • Odpowiedz
@Miguelos: Ci dwa to są geje. A podejrzewam że tak naprawdę to wszyscy tam to są geje albo biseksualni.

Mówienie heteroseksualnym młodym chłopakom którzy nie mają seksu że pójście tam będzie dla nich ulgą to jest plucie im w twarz. I to uprawia @herzyk_wieczorkiewicz
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Nie tylko wyglądają. Ten czarny się przyznał że lubi seks z facetami, nie jestem pewien na 100% bo już nie pamiętam ale ten blondyn chyba też.
Więc stereotyp i to jak wyglądają było jakże prawdziwe...

Co za przypadek że ten gej potem chce się przytulać z facetami i rozbierać z nimi.
Ciekawe że nie dało się znaleźć jakiejś kobiety do tego, co nie @herzyk_wieczorkiewicz
  • Odpowiedz
To tak naprawdę takie marzenie feministek. Ośmieszenie nas, próba wywołania jak największego dyskomfortu, umocnienie nas w incelstwie, a najlepiej jakby w ogóle przerobić inceli na gejów.

A jak któryś nie chce skorzystać z tej najgorszej możliwej opcji to ci feminy będą wmawiać że jesteś winny, bo nie chcesz sobie pomóc, i że toksyczną męskość prezentujesz, bo nietoksyczny facet lubi się ściskać z facetami i siedzieć z nimi nago.
Ten toksyczny incel woli
  • Odpowiedz
. Oczywiście profil wychwalany i wspierany przez wszelkie feministki


@Miguelos: Bo to są faceci którzy zamiast podrywać laski to kiszą się we własnym gronie i wmawiają sobie że to ich zaspokaja. Albo naprawdę zaspokaja bo są gejami. Prawda jest taka że feministki chcą tutaj kastrować inceli na tyle na tyle ile im się uda, i Patrycja i herzyk nie są tutaj żadnym wyjątkiem.
Masz nie wyrywać lasek i lecieć na
  • Odpowiedz
@Miguelos: czy te terapie rzeczywiście nic nie dają? Rozumiem że sama terapia jest tylko samą terapią, ale przeprowadzana przez profesjonalnego psychologa czy psychiatrę wraz z odpowiednią pracą nie da rezultatów? Nie że to jest moja opinia, po prostu pytam.
  • Odpowiedz
@Miguelos: Punkt 1 i 2 Twojego wpisu to wyssane z palca bzdury.

1. Terapia w wielu przypadkach ratuje ludziom życie. Tzw. incelom również na pewno byłaby w stanie pomóc (oczywiście w kontekście lepszego funkcjonowania, bo nikt normalny chyba nie oczekuje, że poprzez terapię w magiczny sposób znajdziesz partnerkę). Publiczne deprecjonowanie psychoterapii to pośrednie przyczynianie się do wzrostu negatywnych zdarzeń spowodowanych zaburzeniami psychicznymi (wliczając w to samobójstwa, o których tak ochoczo,
  • Odpowiedz