Wpis z mikrobloga

#przegryw #blackpill #zwiazki #cope #normictwo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Zauważyliście że jak ktoś się chwali że ma dziewczynę z zerowym/niskim przebiegiem to zawsze jest pełno komentarzy
"hehe będzie chciała prędzej czy później posmakować innej pały hehe".

To chyba normictwo na wyparciu że wzięli sobie laskę przechodzoną i tłumaczą to sobie "że ona już się wyszalała więc teraz będzie mi wierna".

Większość statystyk mówi że jest dokładnie odwrotnie jak normiki myślą - zdrady zdarzają się głównie u osób rozwiązłych w przeszłości. Nie ma czego takiego jak okres "wyszalenia się", jak laska miała dużo przygód w wieku nastoletnim czy na studiach to nadal będzie to robić tylko za Waszymi plecami.

Także sprawdza się stara zasada "rób tak jak normictwo mówi tylko na odwrót". Zwracajcie uwagę na przebieg kobiety i jeśli bawiła się w wieloktronie w jakieś przygody to olewajcie.
Pobierz Kreek - #przegryw #blackpill #zwiazki #cope #normictwo #logikarozowychpaskow #logikan...
źródło: comment_1672235661jq0nIUhwb7OISTDs6YCdQs.jpg
  • 13
@Kreek fajne to jest, że tyle razem przeszli, tylko to jego chwalenie się, że ma ją "na zawołanie" - może się czepiam do słów, i mam nadzieję, że to u nich w dwie strony działa, a nie że dziewczyna jest wytresowana nie mówić "nie". (:
@Kreek: To standardowy coping mechanism normictwa, które chce jakoś sobie poradzić z traumatycznym faktem, że ich wybranka serca była w przeszłości brutalnie zapinana od tyłu, szmacona knagą innego mężczyzny, którego nasienie wpływało we wszytskie możliwe zakamarki jej ciała ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak widać na załączonym obrazku już ponad 2 lata temu dostrzegłem ten proces na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Davidozz - @Kreek: To standardowy coping mechanism normictwa, które chce jakoś sobie ...
źródło: comment_1672241645h4uRe4L96pvqeyWjQTP97a.jpg
@Kreek poglądy typowego normika na sprawy związkowe są ukształtowane przez desperacje i schodzenie z podstawowych wymogów aby tylko być z kimś w związku. Oczywiście ten sam facet będzie się czuł lepszy od Ciebie i Ci to wytykał aby się dowartościować. Nawet incel który nigdy nie ten teges i nie miał na to szans ma nierzadko więcej rigczu od takich miernot, które można co najwyżej pochwalić za sprytne maskowanie swojego pantoflarstwa i braku
dziewczynę z zerowym/niskim przebiegiem


Nie wyobrażam sobie innej sytuacji do związku, jak laska od młodych lat skacze, nawiązuje tylko krótkie znajomości to wiadomo że miała problemy z ojcem w domu i nie nadaje się do budowania długoterminowych relacji.
@Kreek:
@Kreek: Bardziej od #!$%@? o dziewictwie zafascynował mnie fakt, jak #p0lka została dosłownie wyciągnięta siłą z przegrywu, i typ jeszcze znosił jej nastroje, poświęcał się i dźwigał cały jej bagaż, podczas gdy jej smv z nadwagą pewnie wynosiło jakieś 3/10. To jest k*rwa niewiarygodne. Prędzej dostaniemy się na Andromede za mojego życia, niż taka sytuacja zdarzy się z odwróconymi płciami. Niesamowite.