Wpis z mikrobloga

Rozważam zmianę pracy i mocno biorę pod uwagę stanowisko doradcy klienta indywidualnego w placówce banku. Wiadomo że dość sporo jeśli chodzi o finanse zależy od tego który to jest bank, jaka miejscowość itp ale może orientuje się ktoś jakie są mniej więcej realne stawki rynkowe (nie chodzi mi o to co mówi google bo to już sobie sprawdziłem, bardziej o jakies osobiste doświadczenia swoje lub znajomych), oraz na co uważać przy wyborze przyszłego pracodawcy w tej branży? ;)
#pracbaza #praca
  • 4
  • Odpowiedz
@zwyklyszarymirek: w 2022 powiedziałbym, że około 4.5k brutto + premie za wyniki + benefity typu multikafeteria, teraz po nowym roku pewnie troszkę więcej i to jeśli chodzi o miasto wojewódzkie

Na co uważać? Wszystko jedno i to samo, że jak się nie trafi na w porządku ludzi to będzie ciężko, bo będą truć głowę o wyniki sprzedażowe, ale wtedy to trzeba robić po prostu swoje. Na tym polu nie podpowiem
  • Odpowiedz
@russian_bear: dzięki wielkie za odpowiedź. Ze sprzedażą myślę że nie powinno być wiekszego problemu bo cały czas mniej wiecej w tematyce siedze z nienajgorszymi wynikami. Co do kwestii premii za wyniki orientujesz się jakie są realne do wypracowania?
  • Odpowiedz
@nairoht: lekko poniżej 4k UoP miałem na start w jednym większym banku jak zaczynałem w lipcu zeszłego roku, później była w styczniu podwyżka podstawy dla wszystkich do 4000-4200 około, a później odszedłem już przed kolejną podwyżką podstawy

Jeśli chodzi o premie to jest to w sumie bardzo uzależnione od konkretnego banku, ale u mnie to mniej więcej wyglądało tak, że cele były kwartalne i jak ja zrealizowałem swój cel i cały
  • Odpowiedz