Wpis z mikrobloga

Jak by ktoś się skusił spamerskimi rozdajo odnośnie #wykopots to stanowczo odradzam ten serwer, gdyby komuś przyszło do głowy zaloguj wac się tam po zgarnięciu nagród.

Nie da się na nim grać.

Ludzie robią pvp stojąc pod depo na 70 lvlu i zabijając bez powodu 20-30 lvlowe postacie, albo takie które dopiero założyły konta. Nikt na jakimś równym lub wyższym levelu też na to nie reaguje.

Dobijesz lvl na którym tracisz darmowe blessy, chyba 35 i gra robi się nierealna pod względem ekonomicznym, chyba że poczekasz aż twój opracwa łaskawie się wyloguje.

Wszedłem bo grałem rok temu i myślałem, że może spotkam kogoś znajomego albo nie trafię przynajmniej na pajaców których celem życiowym jest psuć zabawę innym, ale niestety zawiodłem się pod oboma tymi względami.

Ale tym razem chociaż tyle dobrego że przypomnialem sobie czemu nie warto wracać do wykopowej Tibii już po dwóch dniach a nie tygodniach (to o czym pisze spotkało mnie 3x w ciągu tych dwóch dni).

Kompletna strata czasu grać w tak toksycznym środowisku, a max jest tam i tak 2x mniej ludzi niż podczas uruchomienia serwera rok temu.

Zdecydowanie nie polecam.

#tibia #gry #takaprawda #oswiadczenie #popularnaopinia
  • 41
@bizonsky: tak zawsze jest, już chyba z ponad 5 lat temu na mirkotsie proponowałem aby coś z tym zrobić, np dać pvp od 80+ lvla dopiero (albo chociaz blessy) aby server postał aktywny dłużej niż tydzień to się pro plejerzy co no lifuja co edycje i znaja otsa na wylot i w 1 dzień wbijaja h lvl i dominuja server zesrali, cytuje:
"nO i Co MoZe jeSzCze caLkieM usUnoc pVp, prZecIez
@bizonsky: ale jak to? przecież dzień przed startem mi mówili, że nikt nie będzie tracił czasu na zabijanie losowych low leveli bo to się nie opłaca, generalnie igła ots xD

Niemożliwe jest żeby jakiś autystyk z wykopu wbił wyższy poziom i gnębił ludzi którzy nie mają tyle czasu na grę co on. Exp rate jest ok, niedzielni gracze "sami sobie znajdą zabawę" i przecież nic nie trzeba robić. Za to trzeba
  • 0
@Tostownica ja tam nigdy nie płakałem że jestem słabszy ale teraz jak mi szkoda czasu na nolifowanie w grach i wchodzę pgorac z godzinkę dwie dziennie to szkoda mi tracić cały progres bo akurat komuś się zachciało pomachać #!$%@? dla szpanu przed kolegami jaki to nie jest zabójca bo zabił kogoś 2x słabszego, a w Tibii się traci naprawdę prze dwie śmierci progres z całego dnia

@Sinti dokładnie, zachęcają kogoś żeby zagrał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: no zginąłeś i ile straciłeś? 1k expa którego odrobisz w minutę. Pozatym koło depo zawsze biegają jacys debile i sobie troluja. Wychodzisz z miasta na expo i tyle ich widzisz. Idź do innego miasta niż Mirko town i tam ich w ogóle nie spotkasz. Jak dla mnie przesadzasz

@Sinti: dać pvp od 80 lvla i wchodzisz sobie na Expo z 40 lvla wchodzą tam 20lvl i ciebie troluja i
@Rolnikt: a jak dla mnie to starata czasu jak ktos wchodzi pograc godzinke, zginalem 2x stracilem caly bp i koszt blessow, nie wchodze na godinke zeby odrabiac w kolko to co strace jak mnie zabija jakis toxic, ten serwer jest #!$%@? i tyle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: serwer nie jest #!$%@?, #!$%@? są ludzie na nim grający. Tak czy siak tibia jest jaka jest. Jedynym sposobem jest być silniejszym od niego lub wziąć kolegów i mu wklepac. Tak jak w życiu. Dostajesz #!$%@? to albo idziesz płakać l, albo idziesz pakować ćwiczyć albo bierzesz kolegów ¯\_(ツ)_/¯ na moje miałeś pecha i nie wydawalbym wyroków zbyt szybko. Sam bym się #!$%@?ł i się #!$%@?łem wczoraj bo też zaliczyłem
  • 0
@Rolnikt no ok, to #!$%@? są ludzie grający na serwerze wykopots, nie zqcheciles w każdym razie Nie mów mi nic o chodzeniu ćwiczyć bo pisze ci że nie mam czasu na gierki akurat wtedy kiedy taki toxic się wyloguje tylko jak mam wolna godzinę lub dwie to wchodzę grać, i jak dostaje co chwilę #!$%@? bo ktoś sobie tak ubzdural to nie ma mowy o tym, żebym w godzinę cokolwiek pograł i
Nie da się na nim grać.

@bizonsky: typ się zesrał bo go zabili w gierce i stwierdza, że nie da się grać bo on nie umie to widocznie się nie da.

#popularnaopinia

Chyba w twojej głowie. Na każdej edycji setki ludzi bawi się doskonale, serwer jest cały czas rozwijany. Grają całe rodziny, ludzie z zagranicy. Jedna z nielicznych wykopowych inicjatyw, która przetrwała tyle lat.
Zapraszam wszystkich do gry, śmiało pytajcie na
  • 0
@Vivat no ale to nie prawda, teraz gra 2x mniej ludzi niż rok temu gdzie grałem parę miesięcy i miałem czas na odrabianie strat bo miałem czas na granie po 5h dziennie, ale teraz nie mam i dla osób dysponujących ograniczonym czasem ten serwer jest toksyczny i nieprzyjazny.

A zesrales się ty, twierdząc że nie umiem grać bo mnie zavija dwóch typów z 70 lvlem jak ja mam 30 XD

Ja wyrażam
Ja wyrażam swoją uzasadniona opinie, ty srasz jadem

@bizonsky: widzę, że nerwy puszczają. Może faktycznie się nie nadajesz. Nie potrzebujemy takiego dziegciu w naszej beczce miodu. Wolimy grać w przyjaznej, rodzinnej atmosferze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: ja robię Elite z siebie? Typie ja jestem takim gościem jak ty bo loguje się codziennie i gram przez godzinę lub dwie a nawet i codziennie nie gram xD można tak powiedzieć o każdej grze online: wchodzisz się odstresować i trafia się toxic czy toxic team przez którego zamaist się dobrze bawić się #!$%@?. Czy to cs czy lol, war thunder w każdej grze możesz trafić na takiego kogoś. Pójdziesz
  • 0
@Rolnikt no nie bił mnie sam, bo byłem blokowany przez innych graczy i nic nie wyolbrzymiam, ten serwer jest nieprzyjazny dla nowych graczy którzy grają okazjonalnie i nie są wyjadaczami w tibię, twoje słowa tylko to potwierdzają, zamiast napisać normalnie piszecie atakując mnie że gra nie jest dla każdego i że jestem slabiak XD jak by to miało zrobić c na mnie jakieś wrażenie,

no nie jest dla każdego, nie jest dla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bizonsky: ty potwierdzasz tylko że denerwujesz się bo coś nie układa się po twojej myśli. Jakby #!$%@? kogoś innego 2x a nie ciebie to byś dalej grał i mówił że spoko serwer ale że miałeś pecha, #!$%@?łes się i usunales klienta. Tyle. Miłego dnia i powodzenia w innych gierkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Rolnikt a niby na jakiej podstawie tak zakładasz? Oczywiście że bym poparł taką osobę i już to robiłem w porpzednich odsłonach. Kolejny toksyczny komentarz od toksycznego gracza w wykopots