Wpis z mikrobloga

@TypowyXD: Ale wiesz ze po płaskim waga ma tez trochę znaczenie? No kręcisz te 300 watów i spoko, ale co to jest przy twojej wadze xD nic. Przyjedź na ustawkę po płaskim i ludzie po 70 kg którzy kręcą 4-4,5W cię ujadą bo nie będziesz miał za nimi draftu xD
  • Odpowiedz
@Marjano: waga po płaskim w TT jest marginalna totalnie. Czemu mam nie mieć draftu za ludźmi? Założyłeś ze nie mam niskiej pozycji czy z czego ma ten brak wynikać?
  • Odpowiedz
@OscarDeLaRenta: ja się pytam bo lubię dyskusje ( ͡° ͜ʖ ͡°) potrzebuje dużych cyferek bezwzględnych i to mój cel a kto inny w/kg. I nie uważam ze ani jeden ani drugi parametr jest lepszy. Każdy coś czerpie dla siebie z kolarstwa :)
  • Odpowiedz
@TypowyXD: Zakładam ze ważąc 100 kg i mając prawie 2m wzrostu nie jesteś w stanie się mocno zlozyc żeby schować się za kimś 30kg lżejszym, nie będziesz przecież jechał na czasówce na ustawce… i waga nie jest marginalna bo porównywałem sobie moce z ustawek z ludźmi 15-20kg cięższymi i często mieli sporo wyższe moce, mimo tego, że więcej czasu spędzałem z przodu. Wiadomo ze w tt lepiej ważyć 80 niż
  • Odpowiedz
@Marjano: na szosie dużo z małymi ludźmi nie jeździłem, ale wbrew pozorom na czasówce złożyć się potrafię bardzo mocno glownie dzięki rozkladzie masy ciała i pracy na silce.
W wakacje będę miał kilka startów to myśle ze pokaże co można z tej masy wykręcić i ze gruby może pocisnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi chodziło o margnialną masę na czasówce, ze małe masz straty versus osoba
  • Odpowiedz
@TypowyXD: Ja to wrzucam tylko po to, żeby stara nie musiała słuchać o progresie/regresie. Już się nasłuchała.

Przyznam się, że też mam w planach ITT - co prawda na Okraj, ale to mój pierwszy wyścig zorganizowany, w którym będę startował od 2010r.
  • Odpowiedz
@TypowyXD: @Marjano: @OscarDeLaRenta: Za dużo już widziałem na tych swoich maratonach polnych, żeby dawać #!$%@? o numerki w grudniu. Te cyferki nie mają znaczenia w prawdziwym życiu. To się nie przekłada na wyniki. Do tego sportu trzeba jezdzić dużo i szybko, być chudym, mieć zdrowie i mieć farta. Nie jakies ftp cda vo2max iksy dupixy xD Znam ludzi co mieli 3,8w/kg i stawali na pudle i
  • Odpowiedz