Wpis z mikrobloga

@etherway marzę o suszarce, ale chodzą legendy,że takie 2 w 1 to lipa i trzeba mieć oddzielne pralkę i suszarkę. Ja niestety nie mam tyle miejsca w łazienek. Dużo czytałeś przed zakupem? Bo po Twoim wpisie, to się grubo zastanawiam, czy nie spełnić marzenia.
@etherway: ja bym drugi raz nie kupił eco bubla przyznam szczerze. Najbardziej to mnie chyba irytuje że programy są tak sztywno zaszyte że nie można np pominąć drugiego płukania. Nie wiem czy u ciebie też, ale wizualnie mam podobną, wyświetlacz i pokrętło to same, więc...
@etherway: bardzo pomięte to pranie wyciągasz... Mam niemal identyczna pralkę + osobno najtańsza suszarka beko z systemem antyzagnieceniowym i pranie wyjmuje niezagniecione. Jedynie koszule trzeba po tym przejechać żelazkiem.
@blazko: Ja kupiłem zestaw Tania Pralka i droższa suszarka (Wyszło za całość równo 3 tysiące z łącznikiem ) Polecam mimo wszystko kupić osobno 2 urządzenia. Większa oszczędność wody i zdecydowanie większa oszczędność energii. Dzisiaj Do tego genialna sprawa bo jak skończy się pranie to przekładasz do suszarki a do pralki możesz wrzucić 2 zestaw brudów. No i oglądanie jak zestaw pracuje na dwa baty( ͡° ͜ʖ ͡°)
5 lat mój Samsung chodzi co 2 dzień albo codziennie (2 kaszojady), a czasem i 2x dziennie i gdyby nie muzyczka, to nie wiem kiedy się pranie kończy. Chodzi tak samo jak po zakupie.


@wfm125m: a doczytałeś co napisałem?
@etherway: "Samsung is recalling about 663,000 top-loading washing machines that can overheat and pose a fire hazard, the appliance company said on Thursday."

Powodzenia xD

Na szczęście Twoja nie jest ładowana od góry, więc możesz spać spokojnie.