Wpis z mikrobloga

Wróciłem sobie dzisiaj na dwa scenariusze do Heroes II - poziom trudności tej gry to jakieś absolutne kuriozum, tytani broniący tartaku na łatwym poziomie trudności przy obszarze startowym i te boty (wrogie zamki), które widzą wszystko i mają wyliczone co do cm, kiedy zbliżyć się do mojego zamku, a kiedy stać z daleka. Po prostu czysta matematyka, kiedy mogą mnie #!$%@?ć i to robią xD A to wszystko, podkreślam, na mniejszych mapach i łatwym poziomie trudności.

#homm3 #heroes3 #heroes2 #homm2
crookedman - Wróciłem sobie dzisiaj na dwa scenariusze do Heroes II - poziom trudnośc...

źródło: comment_16720917225EL4ZiqxJlfRr6kyy6JpiG.jpg

Pobierz
  • 13
@crookedman: A ok, źle przeczytałem. To sporo zależy od mapy jaką wybrałeś. Większość jest ok. Ale pamiętam np mapę Piramid, niemal nie do przejścia, raz mi się udało ale przez głupotę AI :-) Albo Terra Firma też była ciężka.
Kojarzysz nazwę map które odpaliłeś?
@Akwer: Obie z dodatków, jedna to Arrax the Jerk, to rzeczywiście było #!$%@?, a druga to chyba „Potyczka”, najbardziej podstawowa mapa 1 vs 1, załatwili mnie Tytani chroniący tartak w obszarze startowym. Gdyby nie to, coś takiego jeszcze bym uciągnął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@crookedman: Odpaliłem sobie Arrax the Jerk. Fakt trochę upierdliwa ale komp siedzi w zamku i nigdzie wyjść nie może. Dlatego to raczej mapa do rozkminienia gdzie tu iść i w jakiej kolejności bo czas jest nieograniczony...
@crookedman: Jasne że się da, niemal wszystko ;-) Straciłem przy tej grze sporo czasu. Bardzo istotne są w niej współczynniki bohatera, znacznie bardziej niż np w 3. Zachęcam jak masz czas - odpal sobie dużą klasyczną mapę (czyli wygrana jak podbijesz innych a przegrana jak oni Ciebie) wybierz zamek i wojuj :-) Każda gra jest łatwiejsza i sporo uczy. Tylko nie bierz knighta na początek bo jest niestety bardzo słabym zamkiem