Wpis z mikrobloga

#warszawa
Załóżmy że macie budżet 1 milion na mieszkanie w default city. Założenia :
3/4 pokoje
Blisko metra
Nowsze budownictwo, miejsca w garażu podziemnym
Fajnie jakby były w pobliżu sklepy i jakaś oferta gastronomiczna

Gdzie byście szukali?
  • 30
@pawelczixd: Wola woli nierówna. Są istotnie miejsca brzydkie i przehajpowana jak Kasprzaka, ale są miejsca bardzo spoko jak okolice Powazek

zero zieleni


To już pojechałeś. Park Moczydło, park Sowinskiego, park Szymańskiego, lasek na Kole. Jeszcze pare się znajdzie

Btw. Jak kupowałem mieszkanie to Żoli było droższe o 100k na tym samym metrażu.
@Regaziatko: Tylko że fajny Mokotów to okolice Pola Mokotowskiego, gdzie za bańkę to kupisz 40 m2. W budżecie OP-a sensowne mieszkanie kupisz na Stegny albo na Sadybie, a tam mieszkać to jednak komunikacyjny syf (na ten moment, jak skończą tramwaj na Wilanów to będzie lepiej).
@Celinka95: wiem, mieszkam niedaleko, bylem w kazdym, w sowińskim biegam czasem, a do Moczydła czasem idę ogladac kaczki i kurki wodne xD. A na kole sa ruiny, co ktoś rzucił plotke, ze to KL Warschau miało być xD
@Celinka95: @Zielczan: przez zieleń chodziło mi raczej o zieleń uliczna ktora daje elegancki wygląd dzielnicy i cień latem. Tego na Woli mi brakuje bardzo, przestrzeń uliczna jest dość zaniedbana jak na swoją lokalizację. Tu Zolinorz i Saska Kepa to jednak top. Od Woli bardziej zielone ulice ma nawet moje Bródno;)