Wpis z mikrobloga

powiedzmy to sobie szczerze:
to ne00r0typ0wy sposób komunikacji jest totalnie #!$%@?
powszechny defaultowy i całkowicie znormalizowany (przez przewagę liczebną ne00r0typiak00w)
ale w gruncie rzeczy totalnie #!$%@? i podrzędny względem autystycznego tj otwartych jasnych szczerych bezpośrednich komunikatów

#autyzm #asperger #gownowpis #oswiadczeniezdupy #przemysleniazdupy #takaprawda #n0rmiki #nienawidzen0rmik00w #nienawidzene00r0typiak00w
Chodtok - powiedzmy to sobie szczerze:
to ne00r0typ0wy sposób komunikacji jest total...

źródło: comment_1672074665cI2wN4vhNtNFMg2ZbIvJfJ.jpg

Pobierz

no właśnie

  • ZGADZAM SIĘ W 100% 100.0% (12)

Oddanych głosów: 12

  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Chodtok: No nie zgodziłabym się tak do końca z tym umniejszaniem neurotypowych, po prostu ci #!$%@? są najgłośniejsi i najbardziej widoczni. U autystow podobnie, bardziej widać tych z mocnymi objawami, takimi że aż w oczy rażą. Ale ja traktuje wszystkich jednakowo - nie mam przyjaciół niezależnie od grupy xD
  • Odpowiedz
O hej fajnie cię widzieć ʕʔ
Ja w tym wpisie nie cisnę po n0rmikach tylko po n0rmickiej narracji że neuroróżnorodni mają problemy z komunikacją
Otóż nie, jest dokładnie na odwrót:
Aspie z aspim się dogada
W aspijskim świecie to n0rmik nie umiałby się odnaleźć i uchodziłby za dziwaka
Te wszystkie ne00r0typ0we zachowania (konformizm, brak sumienia, instynkty plemienne i tępienie odmienności, gnębienie słabszych, kłamstwa, mataczenie, oszustwa, spiski, intrygi, knowania,
  • Odpowiedz
Hmm no niekoniecznie każdy z każdym ale jednak duuuuuuuuuuuuuużo większe szanse niż z n0rmikiem

Ja czasem mam wrażenie że już w żadnej z grup się nie odnajduje i nie jestem w stanie funkcjonować w świecie tak ogólne.


Rel mooocno tylko że ja nie czasem a przewlekle xd ;///

@melancholijna_marchewka:
  • Odpowiedz