Wpis z mikrobloga

Pierwszy SUV od Citroena w ostatnim wpisie #rzetelnafura na Wykopie

Samochód dla mnie do niedawna bardzo tajemniczy, widziałem go może ze trzy razy w życiu i nie wiem, czy się zwyczajnie mijaliśmy, czy omijałem go wzrokiem bo SUV. W każdym bądź razie okazuje się, że warto mu poświęcić chwilę uwagi, bo jest pierwszym SUVem w stajni Citroena; jego poprzednika, Mehari, SUVem nazwać raczej się nie da.

A z Citroenem ma wspólnego tyle, co przyklejony znaczek na jego masce, bowiem auto zostało wyprodukowane przez Japończyków z Mitsubishi i jest defacto Outlanderem drugiej generacji. Do wyboru posiada dwa silniki: diesla 2.2 154 KM oraz benzyniaka 2.4 168 KM. Posiada dołączany napęd na cztery koła i trzy rzędy siedzeń, z których dwa ostatnie da się złożyć i uzyskać przepastną przestrzeń załadunkową. Produkowano go w latach 2007-2012 i zaprzestano, bo sprzedaż była mikra.

W tym miejscu chciałbym się serdecznie pożegnać ze wszystkimi 1687 obserwującymi ten tag. Przez ostatnie pięć lat chętnie dzieliłem się z wami moją szczątkową motoryzacyjną wiedzą, lubiłem dyskutować i wymieniać poglądy, mimo czasami dużych różnic. Mój czas na wykopie powoli dobiega końca, nie chcę pozostawać obojętny na skandaliczne wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w tej społeczności, nie chcę tu już dłużej być. Tymczasem przenoszę się na portal, gdzie siedzą Tomki i można piorunować, swojej aktywności tutaj nie mam zamiaru usuwać, niech pozostanie in memoriam. Bywajcie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #carspotting #citroen
DerMirker - Pierwszy SUV od Citroena w ostatnim wpisie #rzetelnafura na Wykopie

Sa...

źródło: comment_1672049967xrTtDQrX7R1J4VlV1Aszgq.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DerMirker: może nie instagram, ale twittera z linkami do jakiegoś bloga czy chociażby wpisów na hejto chętnie bym zaobserwował, żeby być na bieżąco. do zobaczenia i dzięki za wszystkie wpisy!
  • Odpowiedz
W tym miejscu chciałbym się serdecznie pożegnać ze wszystkimi 1687 obserwującymi ten tag. Przez ostatnie pięć lat chętnie dzieliłem się z wami moją szczątkową motoryzacyjną wiedzą, lubiłem dyskutować i wymieniać poglądy, mimo czasami dużych różnic. Mój czas na wykopie powoli dobiega końca, nie chcę pozostawać obojętny na skandaliczne wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w tej społeczności, nie chcę tu już dłużej być. Tymczasem przenoszę się na portal, gdzie siedzą Tomki i można
  • Odpowiedz
@kogut_20: Ta seria też w zamyśle była dla nikogo. Pamiętam, że wtedy zwyczajnie stwierdziłem, że zacznę co tydzień wrzucać wpis na mirko z opisem jakiegoś auta, aby sprawdzić, czy jestem konsekwentny na tyle, by każdego tygodnia coś skrobnąć. Mirki zaczęły czytać, spodobało im się to, a ja miałem (i dalej mam) mnóstwo zdjęć. I tak to się potoczyło, aż do dzisiaj.
  • Odpowiedz
Bardzo fajny wpis, jednak mam jedną sugestię na przyszłość jeśli chodzi o wpisy motoryzacyjne, otóż napisz chociaż raz nazwę modelu, bo a nuż kogoś zainteresujesz bardziej danym modelem i będzie szukał rodzyneczka. Tymczasem powodzenia na nowym portalu i do zobaczenia!
  • Odpowiedz
@biauy03: racja, dopiero po 20 minutach się pokapowałem, że nie napisałem nazwy. Ale wnikliwy obserwator ją dostrzeże w nazwie pliku zdjęcia. Dziękuję za miłe słowo i pozdrawiam!
  • Odpowiedz