Wpis z mikrobloga

@leanback

Op kupi sobie jakiegoś termo/lidlo mixa i po kłopocie.


I gdzie go postawi? W powietrzu? XDD

mam 3 razy więcej powierzchni blatu i jakbym postawiła wszystkie sprzęty jakie chce to się nie zmieszczą za #!$%@?
@derton778 dla kawalera ujdzie dla dwóch osób ścisk a dla trzech to w Afryce lepiej żyją. Nowe mieszkania robią jakoś tak niezyciowo. Salon z aneksem to pomyłka, ani w spokoju ktoś nie odpocznie ani w spokoju nie pogotuje. W podobnym układzie chwilę mieszałem i tragedia, do życia to nie nadawało na dłuższą metę.
@pucol: Ty jestes jakis uposledzony? XD
@derton778: mialem praktycznie identyczne mieszkanie pod wzgledem metrazu i rozkladu. W kuchni mialem spora, pakowna wyspe i duzy blat roboczy, a na scianie gdzie masz kuchnie mialem zabudowe do sufitu z urzadzeniami kuchennymi + pralka zeby nie zabierax c cennego miejsca w lazience. Na scianie gdzie masz stol mialem 2 wiszace szafki na kubki itp. Jak masz stelarz za kiblem to mialem na tym
@bartek555 patrząc na Twój profil to jesteś marynarzem, także po #!$%@? żyłeś w takim mieszkaniu, układ nie jest fajny i każdy kto normalnie funkcjonuje przyzna mi rację, uposledzony kolego.