Wpis z mikrobloga

misio, mój rower jest wart więcej niż twoje auto, a auta takiego jak mam nigdy się nie dorobisz ^^


@gregor40: gratuluje stary, dobrze że ci się powodzi, tak trzymaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nie widziałeś cen topowych rowerów ( )


@Ex3_: 12-13k funtów, to nie tak dużo. Znaczy ja się kompletnie nie znam na rowerach i nie wiem czy takie są drogie/najdroższe, ale z takimi miałem przyjemność. Jak dla mnie nic niezwykłego, jak kogoś stać i ma takie hobby to uważam że warto

Natomiast myślę że jak ktoś dojeżdża do pracy bo nie ma auta (i to nie
@Atreyu wkurza mnie to, że w Polsce nadal się myśli, że "jeździ na rowerze, bo nie stać go na samochód". Mam samochód, stać mnie na paliwo i regularne serwisowanie i naprawy, a mimo to najczęściej jeżdżę rowerem, bo lubię. Dodatkowo często jest szybciej albo porównywalnie, a nie ma problemów z parkowaniem, nawet w moim małym mieście, nie mówiąc już wgl o jakiejś Warszawie, Katowicach czy Wrocku.
PATRZCIE POLAKI BIEDAKI JAKIE MAM DWA HOLEXY KUHHHWA


@trzyes: no co ty, stary Galaxy Watch 4, ale już chyba pora na Watch 5 Pro. Z wielu względów (powiadomienia na ręce) nie mogę sobie pozwolić na analogowy, a bardzo lubię choćby AR11349 od Emporio Armani. Natomiast nie przepadam za zbyt drogimi (+10k) zegarkami. Złote rolexy to już w ogóle tandeta, jak widzę u partnera biznesowego takiego to zawsze albo cygan, albo pakistańczyk
@jmtbcw: trochę zrozumienia wykaż, ja też zima tak jeżdżę - jak ta baba, szczególnie jak śnieg jeszcze leży, albo jest taki okres roztopów w ciągu dnia i przymrozków w nocy. Taka bardzo zachowawcza jazda, bo nawet na szerokiej bieżnikowanej oponie możesz się poślizgać na śniegu lub oblodzeniu pod śniegiem. Powierzchnia styku opony z podłożem w rowerze jest śmiesznie mała. Ja staram się przez cały czas trzymać rower "pod kątem prostym" do
@vertebrae_verae: ja staram sie jeździć lasem, bo akurat mam wszędzie wkoło, obniżam ciśnienie w oponach i czasem przy mokrym śniegu jade 10km/h, za to wycisk jest wtedy jak normalnie przy 30, raczej to miałem na myśli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atreyu: ja na uczelnię wolę jeździć rowerem bo jest praktycznie tak samo szybko jak autem, a żeby nie bulić za parking to muszę 2km wcześniej zaparkować i wziąć tak czy siak rower do bagażnika żeby było chociaż kilka minut szybciej. Dojeżdżam 15km. No i mnie nie stać na takie jeżdżenie autem.