Wpis z mikrobloga

dla mnie żaden problem. Wolę 15 minut polecieć rowerem niż godzinę marznąć na piechotę.


@GoNpKNSsz: czemu samochodem nie podjedziesz, grzany fotel, 21C, kawa, ulubiona muzyka? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Atreyu: jasne ze nie wystarczy się tylko ubrać, trzeba jeszcze jechać a nie się toczyć jak baba z mlekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Atreyu: nie każdy ma, a jak ma, to nie każdy lubi stać w korku. Np we Wrocławiu droga samochodem z pracy to koło godziny, rowerem max 15 minut.
  • Odpowiedz
nie każdy ma


@GoNpKNSsz: jak ktoś słabo zarabia, nie stać go na samochód, musi jeździć rowerem do pracy (bywa i tak) - to niech przynajmniej nie dorabia do tego ideologii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bartman28: otóż toczy się w ten sposób ze noga „pcha” pedał w dół tyko za pomocą ciężaru jej często ułamek nogi z pomocą grawitacji, pomogłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartman28: najczęściej widoczny styl jazdy opisany przeze mnie to właśnie na wsi jak baba jedzie z kanka z mlekiem i tak powoli bo ciężkie a czasem nie zakryte to zeby się nie wylało, teraz już może rzadziej ale kilkanaście lat temu bardzo częsty widok na wsiach jak ktoś na szosie jezdzil
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to

Hehe dziewczyna zaprosiła mnie dziś na rower. Zgodziłem się ochoczo, jako że jestem amatorskim kolarzem szosowym. Ustawka oczywiście o 6 rano pizgawica straszna, więc założyłem moje super oddychające rękawice na warunki wilgotne o wadze 0,1 grama. Kosztowały 800 złoty, ale w takich od razu jeździ się szybciej. Na grzbiet narzuciłem nieprzepuszczjącą wiatru, dopasowaną bluzę za 1 tys złoty. Na koszulce #!$%@? tyle sponsorów, że prawie mnie zza
  • Odpowiedz