Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna ze mną zerwała, fakt miałem #!$%@? w ten związek mimo ze trwał kilka lat, głównie ona się angażowała, spotykałem się z innymi za jej plecami (choć ona raczej o tym nie wie).
Zaakceptowałem rozstanie bo widziałem ze z mojej strony było to wszystko kompletnie bez uczuć, chociaż zadeklarowałem chęć zmiany.
Mijają kolejne tygodnie, odzywa się co jakiś czas i pyta mnie czy kogoś mam, ze jej mnie brakuje, ze teraz mogę robić co chce i najlepiej to niech sobie idę ru*ać inne dziewczyny na imprezy, bo będą miały ze mną dobrze xD

I teraz pytanie co jej siedzi w głowie? Po co się ze mną kontaktuje i wygaduje takie głupoty bo czegoś tu nie ogarniam?
Jak dla mnie koniec to koniec a nie jakieś #!$%@? farmazonów na temat tego co było.

#ex #rozowepski #zwiazki #relacje #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a8417a6ee95d57c223260e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 13
I teraz pytanie co jej siedzi w głowie?


trudne pytanie. Być może miała niedostępnego emocjonalnie ojca i stąd kręcą ją podobni faceci. Być może czuje się nieatrakcyjna, boi się, że nie znajdzie sobie nikogo i stąd uczepiła się kogokolwiek, żeby nie być sama. Jedno jest pewne...

fakt miałem #!$%@? w ten związek mimo ze trwał kilka lat, głównie ona się angażowała, spotykałem się z innymi za jej plecami (choć ona raczej o
666: @randnoob943: Tak działa siła pożądanie. Człowieka ciągnie do tego co zakazane, oraz nowe, żeby się dowiedzieć / skosztować tego owocu jak adam :)
Taka jest nasza natura. Nudzi się nam rutyna, ciągle powtarzająca sekwencja. Dlatego ludzie sięgają po narkotyki i wiele innych. W tym przypadku mirek sobie pociupcial na boku, aby dostać więcej emocji i satysfakcji.
Myślę, że dobrze o tym wiesz, ludzie są zepsuci i łatwo ulegają pokusie,