Wpis z mikrobloga

@m_silvus: jakby całkowicie rozumiem zdanie dziadka i mimo, że mam psa to bym je uszanował.
Ale wyobraźcie sobie analogiczną sytuację z dzieckiem.

Dziadek nie chce żebyś przychodził z 5 letnim dzieckiem, bo ten jak był mały zasikał dywan i w ogóle zostawia po sobie nieporządek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzask dupy rodziny byłby słyszalny po drugiej stronie planety. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Sl_w_k_1: właśnie testujemy zostawianie u moich rodziców na wsi. Całkiem nieźle się dogaduje z ich psem.

@rachuneksumienia: ty chyba nie masz za wiele empatii jeżeli obserwowanie cierpienia żywej istoty, z którą się emocjonalnie związałeś to takie "xd"

Po #!$%@? w ogóle weterynaria jest rozwijana skoro to tylko zwierzęta xd

Poza tym ja niczego nie niszczę, nie jestem dziadkiem OPa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zordziu: Weterynaria jest rozwijana po to aby techniczna hodowla zwierząt była jak najbardziej efektywna finansowo.

A weterynaria komercyjna typu opieka nad kotkami, pieskami czy papugami jest gałęzią usług branży luksusowej porównywalnej do wstrzykiwania botoksu w wargi - drogie, modne niepotrzebne, ale nie mnie decydować na co kto marnuje swoje pieniądze (czas).

Mnie natomiast decydować co piętnować - a piętnuje kompensacyjne budowanie ludzkiej relacji ze zwierzęciem - co jest PATOLOGICZNE i często
@Pyritz: a dziadek jak nie chce umierac w samotnosci to niech zmieni nastawienie ¯_(ツ)_/¯


@peszmerd i w ogóle to niech emeryturę oddaje całą, bo będzie umierał sam?
#!$%@?, nawet we własnym domu nie można sobie decydować, bo przyjdzie jakiś kretyn i powie, że on to się nie zgadza z taką decyzją. Takich jak ty powinno się jakoś oznaczać, żeby człowiek wiedział, że ma doczynienia z osobą która nie nadaje się do
@Pyritz: a dziadek jak nie chce umierac w samotnosci to niech zmieni nastawienie ¯_(ツ)_/¯


@peszmerd i w ogóle to niech emeryturę oddaje całą, bo będzie umierał sam?
#!$%@?, nawet we własnym domu nie można sobie decydować, bo przyjdzie jakiś kretyn i powie, że on to się nie zgadza z taką decyzją. Takich jak ty powinno się jakoś oznaczać, żeby człowiek wiedział, że ma doczynienia z osobą która nie nadaje się do