Wpis z mikrobloga

@gresiu12: @gresiu12:

Nie lubię raczej pisać o takich rzeczach, ale ponieważ byłych akcjonariuszom należy się trochę informacji...

Więc jakby kogoś ciekawiło, na co poszedł hajs wygenerowany Waszymi ciężkimi kliknięciami spoconych dłoni w przycisk "odśwież" na stronie Hitboksa - tu jest odpowiedź. Mój udział był realnie niewielki - wszystko to zasługa Niemców z serwisu Hitbox, którzy podwoili stawkę, oraz Wasze murzynienie przed ekranami. Gud dziob ;]
  • Odpowiedz
@TheMan:

Jak pisze Blaskun jeden z nielicznych jutuberów zajmujących się grami które da radę oglądać. Ale jak coś to polecam stare filmiki, z początku jego kariery :)

Próbka jak potrafi zakręcić się w mówieniu pierdół :)
KaloryfeR - @TheMan: 

Jak pisze Blaskun jeden z nielicznych jutuberów zajmujących si...
  • Odpowiedz
@ksiadz164: a jak to było z tym podwojeniem? Sami się dowiedzieli w hitboxie czy im ktoś napisał, że akcja charytatywna? Ogólnie to mi się w tym podobała naturalność całej akcji. Czemu jakiś streamer ma dostać kasę za pierdoły bo zmotywuje swoich fanów - lepiej wygrać i dać komuś komu się bardziej przyda;] Bez wzniosłych haseł itp.

@KaloryfeR: nie wiem czemu ten człowiek nie prowadzi jakiegoś programu, choćby w
  • Odpowiedz