Wpis z mikrobloga

@ucho_igielne: Mikołajem jestem ja ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jutro będzie global. Odnośnie, że jest to damski zapach to odpowiem beardchadyes.jpg xD. Ostatnio nawet kupiłem sobie różową koszulkę kolarską także ten.

Inspiracją był MFK Lumiere Noire PH, ale niestety cena + niedostępność produktu zmusiła mnie do szukania zamiennika. Fragra czy tam Parfumo zaproponowało mi różę taką jak w Lumiere Noire w tym zapachu, byłem w notino,
@ucho_igielne: wow, 60 to jak za darmo. Ja za 120, bo nie miałem jakoś weny do śledzenia ceny tego zapachu. I jak się Mirku nosi?

Widzę na perfumehub w najniższej od dawna kupiłeś.

Myślałem też nad Lalique Amethyst, ale narazie daje na wstrzymanie, zobaczę jaka jest uniwersalność tego co mam.

Dzisiaj nie wleciał global na pasterkę, bo użyłem Amouage Memoir, ale jutro będzie testowane
@Kexu: tak naprawdę mam za sobą tylko jednego globala ale jest fajnie, choć póki co uważam że w kategorii zapachów różanych ciężko o jakąś rewolucję. jest półsłodka, może trochę bardziej w stronę konfiturową niż pylistą jak w toy boyu, ale toy boy mi średnio podszedł. jest też dużo pieprzu i trochę paczuli/ziemi. nic zaskakującego, ale dobrze się nosi w mróz i śnieg, a najpierw się bałem, że w zimę nie będzie
@capybara_: dzięki za polecenie, ale wydają się zbyt polaryzujące, przez co rzadko bym je nosił, bo nie lubię być przykry dla otoczenia, ale przetestować warto