Wpis z mikrobloga

Widziałem życzenia Andrzejka wraz z Kornhauserową na TVP info i się prawie zakrztusilem jak zaczął pieprzyć, że się rok temu cieszyliśmy, że odszedł koronawirus, aż tu nagle zaczela się wojna.

Przypominam, że od 8-10 dni przed początkiem wojny mieliśmy pik hospitalizacji. 24 lutego 2022 r. mieliśmy ponad 18 tysięcy nowych przypadków, ograniczenia i restrykcje w pełni, a ten bezczelny kłamca mówił, że odetchnęliśmy, bo koronawirus się skończył xD.

To wojna skończyła koronwirusa Andrzejku w przestrzeni medialnej, gdyby nie wojna, to nadal by byly restrykcje.

Prof. Putler lepszym wirusologiem od Grzesiowskiego.
#koronawirus #ukraina
niezdiagnozowany - Widziałem życzenia Andrzejka wraz z Kornhauserową na TVP info i si...

źródło: comment_1671893869iQICJz6STPGTjCGLJ69dE1.jpg

Pobierz
  • 19
Na początku roku było dużo zakażeń i zgonów, od wiosny jest bardzo mało, proste. Bez wojny i tak byłoby zero ograniczeń i niewiele więcej mówienia o wirusie.
problemy z przekraczaniem granic i powortem z zagranicy, niezgodny z prawem obowiązek zasłaniania ust i twarzy, ograniczenia liczbowe.


@niezdiagnozowany Nie nic, ale też nie w pełni. W pełni zakłada szczyt, a szczyt był wcześniej. Wtedy już to cichło stopniowo.
@Halbr: jakie cichło ci Ty pieprzysz xD. Miałeś szczyt hospitalizacji 8-10 dni temu plus.

Ale jak nie w pełni xD? Ja piszę i ograniczeniach, a Ty ze nie w pełni. To co według Ciebie ograniczenia zaczynają się od tego co mamy teraz w Chinach xD?
Ale jak nie w pełni xD? Ja piszę i ograniczeniach, a Ty ze nie w pełni. To co według Ciebie ograniczenia zaczynają się od tego co mamy teraz w Chinach xD?


@niezdiagnozowany Ograniczenia w pełni były wtedy, gdy nie można było się poruszać bez uzasadnionej przyczyny itd. Przecież w niektórych miesiącach 2020 czy tam 2021 były większe obostrzenia niż w 2022. Wtedy były w pełni czyli w szczycie.
człowieku, były w pełni. U nas nigdy nie było takich obostrzeń jak w Chinach, to nie znaczy że nie były wtedy w pełni.


@niezdiagnozowany Ale one nie były w pełni nawet jak na nasze standardy. W pełni były wcześniej, w lutym '22 było ich trochę mniej niż wcześniej (ale byly).

Nie wiem, czy nie rozumiesz słowa pisanego i znaczenia zbitki w pełni (w szczycie, w maksymalnej odsłonie), czy idziesz w zaparte, choć