Wpis z mikrobloga

Pożyczyłem jakiś czas temu komuś telefon żeby sobie przetestował (iPhone 12 mini)

Zawsze mówię żeby przy oddaniu wyczyścić swoje dane j przede wszystkim wyłączyć find my iPhone

No i ten jeden raz tego nie zrobiłem i nie pamietam komu go pożyczałem xD

Mam oryginalna fakturę i kupowany był pod moim Apple id, czy coś z tym mogę zrobić? Apple udostępni mi chociaż tego maila który jest podpięty czy bez szans?

#pytanje #apple
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rabusek: Jeśli masz dowód zakupu to jak najbardziej powinni pomóc. Kiedy zajmowałem się sprzętami w jednej z firm to zdarzało się, że któryś z pracowników po odejściu nie odpiął iPhone służbowego ze swojego iCloud. Wtedy telefon do wparcia Apple, Ja im podawałem maila, oni mi wysyłali cokolwiek, żebym mógł im jakoś przesłać fakturę na ich maila i maksymalnie po 24h telefon miał odpięte wszystko (jeśli miał kartę SIM i połączenie
  • Odpowiedz
  • 2
@cherrz: Nie rozumiem, a co sugerujesz, ze buchnąłem telefon z fakturą i kontem Apple czy co xD

Kody do telefonów mam zawsze te same, a maile które do telefonów odpinam są ze skończonej listy, żaden nie zaczyna się tak jak ten podpięty do fona
  • Odpowiedz