Wpis z mikrobloga

@Kingside: Mówimy o normalnych realiach w Polsce. 180k to w rok nie jest dużo

@fanmarcinamillera: Kocham ten portal xD


@Jacques-Pierre: tez mnie to #!$%@? XD ten portal jest zajebisty

#!$%@?, odkladam tyle mniej więcej rocznie (może nawet minimalnie więcej), ale doskonale sobie zdaje sprawę ze jestem gdzieś
  • Odpowiedz
niech rząd zabroni wrzucać jakichkolwiek samochodów innych niż dostawcze w koszty firmy to zobaczysz co się stanie


@vlodek2532: Znowu wróci moda na składanie siedzeń i montowanie kratek. Nawet z Fiata Seicento robili auta dostawcze także ten. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: chłopie, w dzisiejszych czasach duster dobija do 100k PLN, nawet używane mają spore ceny. Zostaje albo życie robaka w golfie 3, albo kredyt na sto lat na Reno Clio xD

Sam chciałem coś nowego kupić, ale albo musiałbym siedzieć w klasie B typu właśnie Klio czy inne Sandero, albo iść w używane, albo wydać właśnie okolice 100k na crossovera 1.0 w 3 cylindrach. Albo kupić używkę. Daj pan spokój
  • Odpowiedz
  • 0
@Marczeslaw oglądałem i niestety ilość miejsca z tyłu jest za mała. A szkoda bo naprawdę mi się podobał. W grę wchodzą tylko wersję 180 koni
  • Odpowiedz
@Marczeslaw: Pug508 jest autem bez sensu ekonomicznie. Trzeba się w tym ślepo zakochać. Dali na ten model cenę premium myśląc, że ktoś się nabierze, że to prawdziwe premium. Wersja GT, ta najmocniejsza, to jedyny sensowny silnikowy wybór aby było to blisko premium, ale dalej pozostaje dyskusyjna (delikatnie ujmując) cena.
  • Odpowiedz
@wooster: Tylko to jest paradoks, że wykopki jeżdżą starym rupieciem, ale mieszkać to chcą w centrum wielkiego miasta na kilkuset metrach... Nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrasiwyMalcik: ja pojeździłem takim 508 GT Line w MT trochę. Wsiadanie/wysiadanie mega niewygodne - bez trzymania się słupka A nie dawałem rady nie przewracając się prawie. Kokpit dotykowy tylko poza przełącznikami głównych funkcji tj. fizycznie z klimy do audio ale reszta dotykowo żeby regulować. Gubił łączność BT, ładowarka indukcyjna rozłączała. Auto miało jakieś 30kkm nalotu. Ogólnie ładne ale nie polecam.
  • Odpowiedz